מותג התכשיטים האיטלקי Luca Barra מגיע לישראל

אחר שהשיק המותג חנויות עצמאיות ברחבי איטליה ומוצריו נמכרים במעל ל- 1500 נקודות ברחבי העולם, הוא נוחת בארץ עם קולקציה צבעונית וקייצית

LUKA BARA ברשת ג'נטלמן | צילום: לוקה בארה
LUKA BARA ברשת ג'נטלמן | צילום: לוקה בארה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מותג התכשיטים Luca Barra (לוקה בארה) נוחת בישראל ומציע תכשיטים מקז'ואל ועד אלגנט במחיר משתלם ובמגוון רחב של כ-100 תכשיטים – טבעות, צמידים, שרשראות, תליונים וחפתים.

תכשיטי המותג מתחדשים מידי עונה, כך שבכל שנה מוצגות 4 קולקציות מרעננות ועכשוויות, שעוצבו מתוך רצון לתת מענה לאופי ולביטוי האישי של כל אדם תוך התאמה מרבית להעדפותיו.

המגוון הרחב מאפשר להתאים את התכשיטים בקלות לסטייל האישי ולאירועים שונים – החל מצמידים משובצים באבני חן טבעיות כמו עין נמר, אוניקס ולפיס ועד שרשראות עם ציפויי פלדיום זהב ורוזגולד. התכשיטים עשויים במגוון שיטות – מייצור תכשיטים מסורתי-אותנטי עד לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לייצור תכשיטים המבטיחות עמידות לאורך זמן.

כעת, לאחר שהשיק המותג חנויות עצמאיות ברחבי איטליה ומוצריו נמכרים במעל ל- 1500 נקודות ברחבי העולם, הוא נוחת בארץ עם קולקציה שעוצבה עם אלמנטים קיציים בולטים בהשראת הים בהם אייקונים ימיים כשושנת הרוחות, עוגנים ועוד. היא כוללת מבחר רחב של צמידים עם אבני חן קריסטלים צבעוניים, שרשראות ותליונים.

  • מחירי התכשיטים: החל מ 119 ₪ ועד 299 ש"ח
  • את הקולקציה המלאה ניתן להשיג ב- 48 סניפי רשת ג'נטלמן ברחבי הארץ עם אחריות בת שנה לכל תכשיט.
השארת תגובה