תורמים לקהילה: 'לאומית' בערב התרמת דם באלעד

לא תעמוד על דם רעך: 'לאומית' מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילות התרמת דם למען המערך הרפואי בישראל

לאומית אלעד
לאומית אלעד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במסגרת הפעילות המבורכת של 'לאומית שירותי בריאות' למען הקהילה, יתקיים בעיר אירוע התרמת דם.

האירוע יתקיים ביום חמישי כ"ט בתמוז (1.8) במרכז הרפואי אלעד צפון – במרכז רימון , רח' רבי שמעון בן שטח 10 החל מהשעה 18:00 ועד 24:00.

יצוין כי האירוע נערך בשיתוף 'הצלה אלעד' ומד"א, ב'לאומית' מדגישים כי התרומה תתאפשר מגיל 18, או מגיל 17 עם חתימת הורים, וכי יש להצטייד בתעודה מזהה.
טלפון לבירורים: 03-9083800.

כאמור, האירוע נערך במסגרת הפעילות המבורכת של 'לאומית שירותי בריאות' למען הקהילה. במסגרת הפעילות יוזמת 'לאומית שירותי בריאות' מהלכים רבים שנועדו להגביר את המודעות הרפואית והמודעות לאורח חיים בריא ברחוב החרדי.

בנוסף שמים ב'לאומית' דגש על יוזמות להגברת בטיחות של ילדים ומבוגרים, והשתתפות במיזמים שונים למען הקהילה, דוגמת מיזם התרמות הדם שבו מקצה 'לאומית' מרכזים רפואיים לטובת המטרה החשובה.

מדיניות זו של 'לאומית' היא בין הגורמים המרכזיים לצמיחתה הבולטת והדרמטית בכל הריכוזים החרדים – לרבות העיר אלעד – כאשר במהלך השנה החולפת היא נהנתה ממספר המצטרפים הגבוה ביותר אליה באזורים אלה.

גורמים נוספים להובלה של 'לאומית' בקרב המגזר החרדי הם המחירים המשתלמים, המקצועיות והיחס האישי. לאחרונה פרסמו מספר כלי תקשורת נתונים מהם עולה כי 'לאומית שירותי בריאות' היא הזולה והמשתלמת ביותר מבין כלל קופות החולים.

למען האמת, המחיר הנוח של 'לאומית' ביחס למתחרות אינו חדש, אולם מה שמפתיע זהו הפער העצום לטובת 'לאומית'. ניתן למספרים לדבר:

משפחה בת 5 נפשות (זוג הורים ו-3 ילדים) תשלם ב'לאומית שירותי בריאות' על ביטוח בריאות בסיסי 74 שקלים בחודש. וכמה אותה משפחה בדיוק תשלם אצל האחרות? בכללית – 108 שקלים, במאוחדת 143 שקלים ובמכבי 154 שקלים לחודש. לא פחות.

כפי שניתן לראות, הפער עומד על עשרות שקלים במשפחות קטנות יחסית, ומה במשפחות גדולות יותר? שם הפער הולך וצומח ויכול להגיע עד לכדי מאות שקלים בחודש.

בנוסף בסקר שנערך לאחרונה ותוצאותיו פורסמו בעיתון 'דה מרקר' זכתה 'לאומית שירותי בריאות' במקום הראשון בשלל פרמטרים וקטגוריות, ביניהן: שביעות הרצון של המבוטחים ממחירי השירותים בקופות שאינם כלולים בסל הבריאות. בפרמטר הזה התייצבה לאומית בראש עם 3.77. אחריה ברשימה מכבי וכללית, ובמקום האחרון מאוחדת עם 3.42 בלבד.

כידוע, 4 העקרונות שמנחים את 'לאומית שירותי בריאות' כמדיניות עבור הציבור החרדי הם: יחס אישי, התאמה, מקצועיות וכדאיות.

הנתונים אותם הצגנו לעיל מצביעים על חתירה מתמדת להעניק למטופלים את הסל הכדאי ביותר, ללא התפשרות על הרמה המקצועית. יודגש כי הפער הגדול במחיר תקף גם הרבה מעבר לביטוח הבסיסי.

אם ניקח למשל זוג צעיר בני 22 בלי ילדים, אשר בוחרים להיות חברים ברובד הגבוה של הביטוח המשלים הפרמיה החודשית ב'לאומית' תהיה 57.12 שקלים בלבד, לעומת עלות בקופות אחרות שבהן העלות לבני הזוג הינה 120 שקלים ומעלה. לאחר שנולדים ילדים, פערי המחירים עולים, והביטוח המשלים הופך בקופות האחרות לנטל כלכלי כבד. אז שהמספרים ברורים, והפערים גדולים כל כך, הבחירה קלה ופשוטה.

לאומית מעניקה למבוטח את סל השירותים המקצועי ביותר והמשתלם ביותר. הביטוח המשלים "לאומית זהב" כולל בין היתר: ייעוץ רופאים מומחים , ניתוחים פרטיים, תרופות ושירותים שאינם נכללים בסל הבריאות, סל מורחב של טיפולים ושירותים בתחומי רפואת האם, טיפולי שיניים במרפאות שיניים פרטיות [ל'לאומית זהב' הסכמים עם כ- 280 מרפאות שיניים פרטיות ברחבי הארץ, ואין צורך להמתין חודשים ארוכים לתורים], שירותי אופטיקה מקצועיים בפריסה ארצית של 70 חנויות שנמצאות בהסדר עם 'לאומית', השתתפות גבוהה בהסרת משקפיים בלייזר, טיפולי התפתחות הילד עד גיל 15 , טיפולי רפואה משולבת: הומיאופתיה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, פלדנקרייז, דיקור סיני, טווינא, שיאצו, ועוד.

השארת תגובה