פעילותיו העסקיות של בוריס וולפמן כיום

בוריס וולפמן מקיים הסכמים ושיתופי פעולה עם ספקים גדולים ומוכרים של כלים חד פעמיים ומים מינרליים, שמן קנולה, ברזל ועוד. הספקים ממוקמים בטורקיה ובמקומות שונים בעולם, והסחורה אותה מר וולפמן מייבא, משווקת על ידו באירופה וגם בישראל

בוריס וולפמן
בוריס וולפמן

בוריס וולפמן כיום עומד בראשה של חברה אשר עוסקת בייבוא וייצוא של סחורות, בייבוא כלים חד פעמיים לישראל, שמן קנולה ועוד. חברתו של בוריס וולפמן העמיקה את קשריה העסקיים בחו"ל, וכיום מעניקה שירותים לגורמים משמעותיים ביותר בארץ ובעולם. מבין ענפי המסחר השונים בהם בוריס וולפמן עוסק, אפשר גם למנות את ענף הזהב והיהלומים,  ענף הברזל ועוד.

חברתו של מר וולפמן כיום עוסקת בענפי מסחר שונים ומגוונים, בייבוא של חומרי גלם וסחורות, במתן אשראי לחברות אשר זקוקות לאשראי עבור ביצוע עסקאות בסדרי גודל משתנה ועוד. בצמוד לפעילות העסקית של בוריס וולפמן בתחומי המסחר והייבוא השונים, הבנתו ובקיאותו של מר וולפמן הלכה והעמיקה בתחומים רבים. מה שהחל כפעולות של מתן אשראי לביצוע עסקאות על ידי חברות עסקיות, המשיך לדרך של שיתופי פעולה והגברת מעורבות עסקית באותן עסקאות, כך שכיום בוריס וולפמן מעורב רבות בעסקאות שונות – אשר נזקקו לאשראי בכדי שיוכלו לצאת לפועל בתחילת דרכן. האשראי לאותן עסקאות, ניתן על ידי חברתו של בוריס וולפמן.

יזמות ושיתופי פעולה בחו"ל

חברתו של בוריס וולפמן יוצרת שיתופי פעולה רבים בחו"ל, תוך שהיא מקפידה תמיד לבחור בשיתופי פעולה עם מומחי אמת בתחומים רבים ומגוונים. מבין התחומים בהם חברתו של בוריס וולפמן עוסקת, ניתן לציין גם את תחום הזהב והיהלומים. חברתו של מר וולפמן יצרה קשרים עסקיים עם מומחים מהשורות הראשונות בתחום זה של זהב ויהלומים, וכיום עוסקת בענף זה כחלק מפעילותה העסקית הענפה.

נוסף על אשר צוין, בוריס וולפמן גם עוסק בתחום של ייבוא סחורות לארץ ישראל. בוריס וולפמן מייבא ברזל לישראל ומספק את אותו ברזל למשווקים מוכרים וידועים בארץ. שיתופי הפעולה אותם מר וולפמן יצר, כוללים גם קשרים עסקיים עם חברות שמספקות ברזל בטורקיה. את הברזל, בוריס וולפמן מייבא מטורקיה לישראל ומספק לגורמי המסחר הרלוונטיים בשוק המקומי בארץ.

שיווק כלים חד פעמיים באירופה ובישראל

בוריס וולפמן מקיים הסכמים ושיתופי פעולה עם ספקים גדולים ומוכרים של כלים חד פעמיים ומים מינרליים, שמן קנולה, ברזל ועוד. הספקים ממוקמים בטורקיה ובמקומות שונים בעולם, והסחורה אותה מר וולפמן מייבא, משווקת על ידו באירופה וגם בישראל. יחד עם זאת, חברתו של בוריס וולפמן גם מקיימת שיתופי פעולה עם גורמים משמעותיים ברוסיה.

לחברתו של בוריס וולפמן יש בלעדיות על סחורות מסוימות וחומרי גלם מסוימים במקומות שונים בעולם. כחלק מפעילותה העסקית של חברתו של בוריס וולפמן, נוצרו קשרים עסקיים עם מגדלי פירות וירקות בטורקיה. כיום, בוריס וולפמן מחזיק בבלעדיות על הסחורה של אותם מגדלים, ומשווק את אותה הסחורה למקומות שונים ברחבי העולם. נוסף על כך, מר וולפמן כיום מחזיק ומנהל שני בתי אריזה לפירות הדר ותפוחי עץ. בתי האריזה, נמצאים בעיר ספרטה ובעיר מרסין.

פעילותיו העסקיות של בוריס וולפמן כיום שונות ומגוונות, וקשריו העסקיים הלכו והעמיקו מעבר לים ובחו"ל. מעבר לכל אשר צוין לעיל, פעילותו העסקית של בוריס וולפמן מתפרסת על תחומים נוספים, וקשריו העסקיים נוצרים ומתווספים מתקופה לתקופה. כיום, בוריס וולפמן עוסק בייבוא וסחר של סחורות מגוונות ושונות בישראל ובעולם, ולוקח חלק פעיל בעסקאות רבות שהוא מממן ומספק אשראי עבור הוצאתן לפועל.

השארת תגובה