מימין ומשמאל: הח"כים יצאו לקעמפ

חברי הכנסת נפגשו הילדים החולים במחנה הנופש של ארגון 'לב מלכה': לילדים הקטנים יש חלומות גדולים והמתנדבים מגשימים אותם

חברי כנסת עם ילדי לב מלכה
חברי כנסת עם ילדי לב מלכה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ממשלת אחדות עדיין לא קמה, אבל השבוע נרשמה אחדות בין חברי הכנסת אופיר כץ  ומיכל שיר מהליכוד וחברי  הכנסת רם בן ברק ואורלי פורמן מכחול לבן, שהתאחדו במפגש עם  הילדים החולים במחנה הנופש שיזמו וארגנו ב'לב מלכה'

"נפגשתי היום עם ילדי ארגון ״לב מלכה״, במסגרת מחנה נופש הקיץ שלהם. ילדים גיבורים ואמיצים שבעזרת הארגון מציבים לעצמם מטרה לעתיד, שהמאמץ והרצון להגשמתה מסייעים להם להלחם במחלת הסרטן. בין משחק באולינג לשני שמעתי מהילדים על המטרות שלהם ועל הפעילויות שהם עושים כל יום על מנת להגשים את אלו. אני מקווה שיום יבוא ואראה אותם מממשים את מטרותיהם ומנצחים בקרב", אמר ח"כ אופיר כץ.

"את הארגון המדהים הזה מוביל כבר 30 שנה הרב אהרן אברמן יחד עם עשרות בני נוער צעירים שמתנדבים ומשקיעים על מנת שהעשייה המופלאה הזו תמשיך להתקיים. הילדים האלו הם הלוחמים האמיתיים- השיחה איתם מילאה אותי תקווה וכוח, והוכיחה לי שהכל אפשרי אם רק רוצים", סיים את דבריו ח"כ מהליכוד.

חברי הכנסת מיכל שיר אורלי פורמן ורם בן ברק חיזקו את דבריו של אופיר סופר: "יש פה ילדים קטנים עם חלומות גדולים. הרב אברמן ובני הנוער המתנדבים מגשימים להם את החלומות ונותנים תקווה למשפחות".

במחנה הקיץ של 'לב מלכה' השתתפו השנה 200 ילדים חולי סרטן. במחנה נהנו הילדים משלל אטרקציות והפעלות לילדים בהם שייט במרינה, ספינת רשת, באולינג טיסה בכדור פורח ועוד שלל הפתעות שמכינים המתנדבים המסורים של 'לב מלכה' לילדים החולים. המחנה הינו ללא תשלום.

במסגרת המחנה זוכו  הילדים ללווי מלא של מתנדבי 'לב מלכה' המתנדבים בסיוע רכבים מותאמים וכסאות גלגלים מסייעים לילדים שאינם יכולים לנוע בכוחות עצמם ומאפשרים להם להשתתף באטרקציות ובכיף של מחנה הנופש.

מטרת המחנה לאפשר לילדים ולבני המשפחות לשים לזמן קצר את הקשיים והטיפולים הקשים בצד ולשמוח ולהנאות. ב'לב מלכה' מציינים, כי בשנים עברו דיווח הצוות הרפואי על שיפור במצבם הרפואי של חלק מהילדים שהשתתפו במחנה הנופש.

הרב אהרון אברמן: "אני שמח שנפלה בחלקינו הזכות לשמח את הילדים החולים להעלות חיוך על פניהם ועל פני המשפחות שלהם. כל שנה אנחנו רואים בחוש כמה הפעילות של המחנות נופש תורמות לשיפור המצב הרפואי של הילדים. השמחה שלהם עוזרת להם במוטיבציה להיות חזקים יותר ובעזרתם השם יצליחו לנצח את המחלה".

השארת תגובה