אופניים בטכנולוגיה מהפכנית

חדש בישראל! חנות אופניים עירוניים nooa אופניים בשלל עיצובים, רכיבים וטכנולוגיה מהפכנית ממבחר מותגים בינלאומיים

צילום עופר עברי- nooa-חנות לאופניים עירוניים
צילום עופר עברי- nooa-חנות לאופניים עירוניים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חנות האופניים העירוניים nooa היא בית לכל מי שאוהב אופניים. בחנות ישנם אופני רכיבה עירוניים שיוצרו בידי אמני הענף של המותגים השונים, רכיבי אופניים שעושים את החוויה למושלמת וטכנולוגיה פורצת דרך. "אופניים הם הכנפיים שלנו" זה המוטו של nooa ואם כך אתם מרגישים, הגעתם למקום הנכון.

nooa מתמקדת בעולם האופניים האורבני, מרכיבה לעבודה, דרך טיול בפארק ועד תחרויות ולודרום. החנות הינה המשווקת הבלעדית של המותג הברלינאי Schindelhauer Bikes, (שינדלהאואר), המתמחה בייצור ועיצוב אופניים עירוניים בהנעת רצועה של המותג Gates Carbon Drive, המהווה אלטרנטיבה חדשה ויעילה לשרשרת הנפוצה בשוק. כמו כן, nooa מייבאת את המותג היפני TokyoBike המייצר אופניים עירוניים בעיצוב יפני מסורתי ואת המותג Closca המייצרת קסדה מתקפלת וקלה בטכנולוגיה חדשה המציעה צ'יפ מיוחד (NFC) עליו ניתן לשמור פרטים אישיים ומתחבר לאפליקציה וגם של מוצרים משלימים כמו מצחיות ובקבוקי מים.

מוצרי החברה משלבים טכנולוגיות קצה עם עיצוב גאוני. בנוסף, תמצאו בחנות ביבוא בלעדי את רהיטי האופניים המרהיבים של Vadolibero, פתרונות הנעילה המיוחדים של HEXLOX, פתרונות תאורה מוטמעים באופניים מבית LightSkin, מדי המהירות של Omata ועוד.

nooa כצנלסון 8, גבעתיים https://nooa.co.il/

השארת תגובה