מעשה הקונדס שהקפיץ את סיירת הביטחון

הילד החליט יחד עם חברו לגן הילדים להתחבא לאביו בזמן שהוריד אותו בבוקר לגן, בזמן שבתו הפעוטה עדיין ברכב • סייר ביטחון שהיה באזור הוקפץ ומצא את הילדים תוך דקות

סיירת
סיירת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סיירת הביטחון עושה זאת שוב: אירוע יוצא דופן אירע ביום חמישי האחרון בכניסה לגן באזור הדר גנים. באירוע, הגיע בבוקר אב עם שני ילדיו לגן, ילד שהיה אמור להיכנס לגן ואחות קטנה, תינוקת שהיתה ברכב.

בכניסה לגן, פגש הילד חבר שלו מהגן והשניים החליטו לברוח לאב, כחלק ממעשה קונדס. בעקבות כך שבתו הקטנה של האב הייתה ברכב באותו הזמן, לא יכל האב לרדוף ולחפש אחר בנו.

לאחר קריאות לעזרה שלא עזרו, החל האב להתחיל לחפש את הבן וחברו ובמקביל להזעיק את סיירת הביטחון של מוסדות החינוך ואת משטרת ישראל.

בתוך כמה שניות הגיע למקום סייר רכוב אשר עדכן את המשל"ט ולאחר כ-2 דקות נוספות הגיעו עוד שני סיירים וקב"ט למקום. לאחר דקה נוספת של חיפושים הסתיים האירוע בהצלחה, לאחר מציאת הבן וחברו.

בסך הכל, תוך 3 דקות מהזעקת כוח הסיור לאירוע, הוא הסתיים בהצלחה. לאב ולבן שלום.

רמי גרינברג ראש העיר ציין לאחר האירוע: "אני גאה בסיירים שלנו וכמובן במשטרת ישראל שפועלים מהר, במקצועיות, וללא פשרות כדי להשלים את המשימות בהצלחה ולספק ביטחון לכל ילדי העיר".

שי כהן, מנהל סיירות בטחון: "שיתוף הפעולה המעולה של כלל יחידות אגף הביטחון- סיירת האופנועים עם משל"ט הביטחון, השיטור העירוני ומחלקת הקב"טים, מוכיח את עצמו למתן תגובה מהירה לכל תרחיש.

אנו מגבירים את הנוכחות בגנים, מתרגלים לתת מענה לכל אירוע בעיר ואני שמח כי הסיירת והמשל"ט הגיבו בצורה מצוינת ותוך מספר דקות סיימו את האירוע בהצלחה".

השארת תגובה