עומסים כבדים בכניסות לסניפי רשת אושר עד בעקבות סייל 'אושר טיים'

במסגרת הסייל שנפתח בראשון האחרון נמכרו עד כה מאות אלפי מוצרים בשווי של עשרות מיליוני שקלים, כשההערכה היא שעד לסיום הסייל יגיעו המכירות לכ- 70 מיליון שקלים. בין המוצרים הנמכרים ביותר: למעלה מ-200 אלף סירים ומחבתות של 'טפאל' שנחטפו, עשרות אלפי מוצרי פליימוביל, למעלה מ-100 אלף סטים של מצעים מרשת אושר עד נמסר: "גאים במחויבות שלנו לתת ללקוחות את המחירים הזולים בישראל ומודים לציבור הרחב על האמון הגדול שממשיך להגיע ולמלא את הסניפים"

אושר עד בלי טריקים בלי שטיקים
אושר עד בלי טריקים בלי שטיקים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת אושר עד פתחה ביום א' האחרון את הסייל השנתי 'אושר טיים' שכבר זכה לכינוי- BLACK FRIDAY הישראלי, זאת בעקבות תורי הענק הנוצרים מחוץ לחנויות בזכות המחירים האטרקטיביים. אמש נפתח יום המכירה הרביעי לסייל כשגם היום נרשמים עומסים כבדים בכניסה לחנויות הרשת, כשכבר עם פתיחת הסניפים נוצרו תורי ענק של מאות אנשים המבקשים להיכנס ולרכוש מהמגוון הרחב.

עד כה נמכרו ממוצרי המבצע מאות אלפי מוצרים בשווי של עשרות מיליוני שקלים, כשהצפי הוא שעד לסיום המכירה ימכרו המוצרים בסכום מוערך של כ- 70 מיליון שקלים.
לאחרונה רכשה הרשת כמויות ענק של סחורה משורה רחבה של יבואנים דבר שהביא באופן טבעי למחירים נמוכים יותר, אותם מגלגלת הרשת באופן ישיר אל הצרכנים שנהנים מהמחירים האטרקטיביים בישראל.

בין המוצרים הנמכרים: מסכי 32" LED ב- 299 ₪, תנור+ כיריים ב- 699 ₪, סירים ומחבתות 'טפאל' ב- 49.90 ₪, פיירקס החל מ- 8 ₪, סט מצעים החל ב- 20 שקלים, כריות וויסקו החל מ- 19.90 ₪, בריכות אינטקס החל מ- 29.90 ₪ , אופניים חשמליים 'מול'- 1,199 ₪ , טרמפולינת ענק 299 ₪.

בין היתר נמכרו בשלושת ימי המכירה הראשונים למעלה מ- 200 אלף סירים ומחבתות, עשרות אלפי מוצרי פליימוביל, למעלה מ-100 אלף סטים של מצעים ועוד.

מרשת אושר עד נמסר: "הרשת מחויבת לציבור הצרכנים לאורך כל השנה למחירים נמוכים אבל אין ספק שסייל 'אושר טיים' כבר הפך לחגיגה עבור הקהל הישראלי שזוכה ליהנות משורה ארוכה של מוצרים במחירים נמוכים בצורה חריגה, דבר שגורם באופן טבעי לעומסים הכבדים בחנויות. אושר עד שמה לה למטרה לקדם צרכנות הוגנת ונבונה ואנו שמחים וגאים על האמון הגדול לו אנו זוכים מהציבור".

השארת תגובה