אין על מי לסמוך?

אתם מנהלים גן? מעסיקים מטפלות? אל תגידו אצלי זה לא יקרה, ניתן לבדוק את מי מעסיקים באמצעות מבדקים חכמים שמתבצעים עוד בבית המועמד

גן הילדים (4)
גן הילדים (4)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעקבות פרשיית הגננת המתעללת, נשמעה קול זעקתם של ההורים שמשאירים את היקר להם מכל וסומכים על הגננות, מטפלות וסייעות בגן. חברת אדם מילא, החברה המובילה והגדולה בישראל בתחום משאבי האנוש, בעלת ניסיון של למעלה מחמישים שנה בגיוס כוח אדם, באבחון, בהשמה, בפיתוח ובייעוץ לעובדים ולארגונים בארץ ובעולם, פיתחה כפתרון לבעיה זו מערכת בשם 'VERITAS'. מדובר בטכנולוגיה חדשנית שבאה לתת פתרון לבעיית גיוס כוח אדם איכותי ומהימן, שרלוונטית גם לגנים הפרטיים בישראל (גילאי 0-3), המערכת  כוללת אבחון אינטרנטי שמתחיל עוד בבית המועמד.

בעלי גנים חייבים לקחת היום אחריות כדי שתופעה כזו לא תחזור על עצמה ולמצוא את השיטה הנכונה לגייס גננ/ת, מטפל/ת, סייע/ת ולהחזיר את האמון להורים תוך שקיפות מלאה לצד אמינות מול חברי הצוות.

מערכת 'VERITAS' מתאימה גם כאשר רוצים להעסיק מטפל/ת בבית עבור התינוק או עבור קשיש וכוללת מגוון פרמטרים המסייעים למפות את הסיכונים והמאפיינים העיקריים הנדרשים לתפקידי טיפול באוכלוסיות חסרות ישע כמו תינוקות, ילדים, קשישים, אנשים במצב סיעודי, אנשים עם מוגבלויות וכיו'ב.

ידוע לכל כי טיפול באוכלוסיות אלו (תינוקות, גיל הרך, קשישים) הינו תחום עיסוק בו לא נדרשת הכשרה או תעודה מקצועית, ולא קיימת רגולציה על תהליך המיון והבחירה של העובדים, כך שהחלטות לגבי העסקת עובדים מתקבלות על בסיס מידע חלקי ולא מספק. מבדקי 'VERITAS' שפיתחו בחברת אדם מילא, נועדו לאיתור התנהגויות חריגות של מועמדים לעבודה ועל ידי כך לצמצם את פוטנציאל הסבת הנזקים מקבלת מועמד לא ראוי לתפקיד.

מה הם הפרמטרים הנבדקים?

המבדק כולל התייחסות למספר פרמטרים ביניהם:

אמינות ונטייה לעבריינות בהקשר התעסוקתי -למשל יושר בדיווח, נטייה לאלימות, בטיחות בעבודה, גניבה ועוד.

מאפייני אישיות ותפקוד בעבודה – למשל גישה אחראית, יחסי אנוש, חוסן ויציבות.

סגנון טיפול – סגנון טיפול רגשי ומעשי.

אוריינטציה מקצועית – לתפקידי טיפול.

טכניקות המבדק: המבדק הינו אינטרנטי, מבוסס על דיווח עצמי, נמשך כחצי שעה וכולל שאלות עובדתיות ונורמטיביות. מבנה השאלות מאפשר למועמד לבחור את התשובה המדויקת ביותר עבורו, ולמעסיק לקבל את האינפורמציה המרבית והמהימנה ביותר. המבדק פשוט להפעלה (על גבי מחשב, טאבלט, טלפון סלולרי) וכולל שאלות במבנה שאלון אמריקאי.

דוח המבדק

בסיום המבדק שמתבצע אפילו בבית המועמד, מתקבל דוח מבדק המשמש ככלי תומך החלטה ומציג סיכום של הממצאים ומיפוי של הפרמטרים לפי חלוקה לשלוש רמות: סיכון גבוה, סיכון בינוני וסיכון נמוך. דו'ח התוצאות ניתן להפקה מידית בתום המבדק וכולל פירוט של הנושאים בהם נדרש בירור מעמיק וכן המלצות ודוגמאות לשאלות רלוונטיות שחשוב לשאול בראיון האישי (המשך תהליך המיון).

מה מיוחד במערכת VERITAS  למעשה?

  • מערכת חכמה לגיוס עובדים ומבחני אמינות הפועלת בבנקים וארגונים גדולים וכעת מונגשת גם עבור ההורים או בעלי עסקים קטנים כגון: גן, מעון, צהרון וכו'.
  • מערכת הבוחנת מכל מחשב ומכל מקום – ללא צורך בידע מקדים במחשבים
  • צמצום הסיכון בקליטה של מטפלת לא מתאימה לתפקיד – איתור תכונות בעייתיות
  • בדיקת אמינות מצד המועמדים
  • עוזרת לקבל החלטה בטוחה יותר
השארת תגובה