הקייטנה החינמית של המועצה הישראלית לצרכנות

המועצה הישראלית לצרכנות מציגה: טיפוח התנהגות צרכנית נבונה בקרב בני נוער

סיירת המועצה לצרכנות
סיירת המועצה לצרכנות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החופש הגדול כבר כאן, ומבדיקת המועצה לצרכנות עולה כי הוצאות החופש הגדול מגיעות לכ 15,000 ₪ למשפחה בממוצע. כתשובה למאבק המועצה לצרכנות ביוקר המחיה, וכחלק אינטגרלי מעבודת המועצה לצרכנות במהלך השנה בטיפוח התנהגות צרכנית נבונה והגברת המודעות לזכויות הצרכניות וחינוך לצרכנות נבונה בקרב ילדים ונוער – העלינו לראשונה את הקייטנה באתר המועצה. הפעילות בדגש על צרכנות נבונה,  ללא כל עלות, שיסייעו לכם להעביר את הזמן וללמוד איך להיות צרכן נבון בכל קניה. אתם מוזמנים  להיכנס לפעילות בכל שעה שמתאימה לכם.

השתדלנו בתכנים להקפיד על הופעה נאותה של המשתתפים בסרטונים ואנו מקווים כי ילדיכם יפיקו תועלת רבה מהפעילויות  המוצעות.

מנכ"ל המועצה לצרכנות עופר מרום אומר כי "החופש הגדול מגיע ואתו הקייטנות, הטיולים ושלל הפעילויות והבילויים. ימי החופש מהווים גם תקופה לחוצה ומשמעותית עבור הכיס שלנו ומשפחות רבות מאבדות שליטה על ההוצאות, דבר שעלול להשפיע על כלל חודשי השנה. בפעילויות המקוונות ניסינו להעביר לילדים מידע  פיננסי על איך להיות צרכנים נבונים בחופש ובעצם- כל השנה".

שר הכלכלה אלי כהן: "הקייטנה  לבני הנוער נועדה לתמרץ  את הדור הצעיר ולהקנות להם את הכלים  לצרכנות נבונה כדי להכשיר אותם להשתלבות בחיים המודרניים של החברה הדמוקרטית כאזרחים החופשיים לעשות את בחירותיהם הצרכניות באחריות ובחכמה".

מצ"ב לינק לקייטנה:

consumers-camp.org  

השארת תגובה