'פיתוחים' מגיע לבני ברק

בשורה להורי החינוך המיוחד: לקראת שנת הלימודים הבאה בית ספר 'פיתוחים' לילדים עם בעיות קשות ומורכבות פותח את הסניף החדש בעיר בני ברק

מבנה ביהס החדש
מבנה ביהס החדש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת בתי הספר 'פיתוחים' שעל ידי רשת 'פתחיה' ממשיכה להתרחב: לקראת שנת הלימודים הבאה הרשת פותחת בית ספר לילדים בעלי צרכים מיוחדים עם בעיות קשות ומורכבות בעיר בני ברק. הקמת בית הספר התאפשרה לאחר זכייה של 'פיתוחים' במכרז העירוני להפעלתו. בית הספר נבנה בסטנדרטים גבוהים ביותר בשילוב אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה. המקום יפעל בפיקוח של משרד החינוך ובלווי האגף לחינוך בעיריית בני ברק

פתיחת בית הספר מהווה בשורה להורים לילדים עם בעיות מסוג זה שיכולו לקבל מענה במסגרת חינוכית-טיפולית מן המעלה הראשונה עבור ילדיהם שלצד היותם בעלי צרכים מיוחדים הם סובלים מכשלי התפתחות מורכבים ושונים.

פתיחת בית הספר בבני ברק היא המשך למגמת ההתרחבות של 'פיתוחים' שהחלה עם פתיחת בית הספר בעיר בית שמש. בית הספר בבית שמש זכה לשבחים רבים מצד אנשי המקצוע ועשתה לה שם גם בקרב המוסדות המכשירים את אנשי המקצוע בתחומים הפרא-רפואיים. התלמידים במוסדות אלו באים לצפות מקרוב אחרי צורת העבודה של הצוות החינוכי-טיפולי, בבית הספר.

ההצלחות של 'פיתוחים' באו לידי ביטוי בהישגים של ילדים שהרופאים כבר לא האמינו ביכולת שלהם. כך למשל בבית הספר 'פיתוחים' בבית שמש הגיע ילד שהרופאים אמרו שלהערכתם לא יכול ללכת. למרבה הפלא צוות בית הספר השכיל ללמד אותו בתוך תקופה קצרה לרכוש את מיומנויות ההליכה.

הרב יצחק גולדקנופף נשיא 'פתחיה': "אנחנו מודים לעיריית בני ברק בראשות ראש העיר הרב אברהם רובנשטיין, המנכ"ל הרב שמואל ליטוב והמשנה למנהל אגף החינוך בעירייה הרב יהודה לוי, ולמשרד החינוך על האמון שהם נותנים בנו ומאפשרים לנו להעניק את המיטב והניסיון שלנו בתחום החינוך המיוחד עבור הילדים המיוחדים בעלי הצרכים המורכבים. אנו שמחים לפתוח את הסניף החדש בבני ברק וסמוכים ובטוחים שהוא ייתן מענה מקצועי מיטבי לילדים אלו".

השארת תגובה