הטרנד המוביל של 2019 – חיפוי קיר חוץ דקורטיבי

חיפוי קירות חיצוניים
חיפוי קירות חיצוניים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מי שמתכנן או החל בתהליך של בניית בית חדש או שיפוץ מקיף של הבית הפרטי, וודאי נתקל בנושא של חיפוי קירות חוץ. מדובר בתחום רחב המציע שלל אפשרויות מגוונות המשקפות העדפות וטעם אישי ובעלות ערך מוסף אסתטי, דקורטיבי וכן גם פרקטי. חיפוי קירות חוץ הנפוץ כיום הינו שליכט צבעוני הפופולרי בעיקר בבניה פרטית. אולם ישנן אופציות רבות נוספות המשתנות מבחינת מחיר, מידת הבידוד, איטום, נראות ועמידות.

5 אפשרויות לחיפוי קירות חוץ

צבע לקיר חוץ

אפשרות נוספת עבור חיפוי קירות חוץ הינו שימוש בצבע אקרילי ייעודי ומותאם לשמש כחיפוי חיצוני. החיסרון בשימוש בצבע נובע מהעובדה כי הוא דורש חידוש בכל כמה שנים.

שליכט צבעוני

חומר אקרילי העשוי מסיבים ומכיל סיליקון. מדובר על חיפוי קיר חיצוני שכיח ומבוקש למדי. השליכט הינו שכבה בעלת גמישות ויכולת גישור על סדקים, אשר מספקת עמידות מפני מים. החומר יכול להתכווץ ולהתפשט וזאת בהתאם לתנאי מזג האוויר ובכך הוא משפר את רמת הבידוד של הבית.

חיפוי אקרילי גמיש

צבע המיועד לצביעה חיצונית והינו בעל גמישות המאפשרת גישור על פני סדקים. חיפוי קירות מסוג זה מקנה לקירות החיצוניים מראה חלק ביותר וזאת בשילוב של גוף ונוכחות מה שמייחד אותו בהשוואה לצבע רגיל.

חיפוי עץ לקיר

שימוש בעץ לחיפוי קירות חיצוניים מקנה מראה מיוחד ורענן לכל מבנה ומתאים במיוחד לעיצוב בסגנון כפרי. חיפוי עץ לקיר מתאפיין בחמימות ויוקרתיות ובעזרת שיטות טכנולוגיות חדשניות ומודרניות, ניתן להתגבר על חסרונות השימוש בעץ ולקבל חיפוי דקורטיבי ועמיד.

חיפוי אבן

אבנים משמשות לצרכי בנייה עוד מימי קדם וגם כיום השימוש בהן מציע מגוון יתרונות עיצוביים ודקורטיביים המשתלבים עם תכונות האבן שהן עמידות ויכולת בידוד גבוהה. חיפוי אבן מתבצע בשיטת הדבקה של אריחים תוך שימוש בדבק ייחודי או באמצעות יציקת הקיר עם החיפוי החיצוני מראש.

עיצוב ומראה הרמוני ומודרני

חיפוי קירות חוץ הינו בעל השפעה אסתטית ופונקציונלית על מראה הבית ואיכות החיים בו. חיפוי קירות יכול להיות מותאם למראה וסגנון דלתות כניסה או דלתות חוץ ומדובר בפעולה משולבת אשר מאפשרת להגיע למראה הרמוני ואחיד אשר יהפוך את הבית למסוגנן ומעוצב בהתאם לטעם האישי שלכם.

אחת האפשרויות הנפוצות והאיכותיות של דלתות מעוצבות הינה דלתות קו 0 שהן דלתות כניסה או דלתות חוץ המעוצבות בקו הייטקי. מדובר בטרנד אשר תופס תאוצה במהלך השנים האחרונות, כאשר דלתות קו 0 נקראות כך משום שהן מצויות בקו אחד וישר עם קירות המבנה. דלתות מסוג קו 0 מציגות שלל יתרונות והן פרי פיתוח טכנולוגי מתקדם המותאם לחללים שונים בבית ויוצר מראה אחיד ומודרני.

מאמר נכתב באדיבות דלתות קמיליון ניתן לבקר באתר http://www.chameleon-doors.com/

השארת תגובה