סניף חדש של מאוחדת נחנך בבני ברק

במעמד רב רושם בברכתם של גדולי ישראל ובמעמד סגן שר הבריאות יעקב ליצמן נחנך המרכז הרפואי הגדול של מאוחדת במתחם אוסם בבני ברק

ליצמן במאוחדת
ליצמן במאוחדת
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בראשות ובמעמד רבנים, סגן שר הבריאות, ראש העיר בני ברק וסגניו, אישי ציבור והנהלת מאוחדת נחנך המרכז הרפואי הגדול של מאוחדת בצפונה של בני ברק.

המרפאה החדשה והמרווחת 'הקשתות' במתחם אוסם תכלול שירותי רפואת ילדים ומשפחה, רפואת נשים, אורתופדיה, בית מרקחת, שירותי אחיות ומזכירות.

בקביעת המזוזות כובדו והשתתפו: הגאון רבי מרדכי שמואל אדלשטיין רב ואב"ד שכונת נאות יוסף בב״ב, סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, ראש העיר ב"ב הרב אברהם רובינשטיין ומ"מ הרב חנוך זייברט, סגר"ע הרב מנחם שפירא והרב יהושע מנדל, הרב מרדכי בלוי י"״ר משמרת הקודש והחינוך, הרב חנניה צ'ולק יו"ר עזר מציון והרב שלמה רוטשילד מנכ"ל ביה"ח מעייני הישועה.

באירוע נטלו חלק גם יו"ר דירקטוריון מאוחדת מר אייל גבאי, המנכ"לית גב' סיגל רגב רוזנברג, מנהלת מחוז מרכז גב׳ דורית גולדמן, סגן מנהלת המחוז הרב משה כהן, מנהל המגזר החרדי הרב משה ברים, יועצי הרפואה, מנהלי קשרי לקוחות, צוות הרופאים והעובדים המסורים.

את המעמד הנחה הרב משה כהן שקישר את פתיחת המרפאה ופועלה של מאוחדת לפרשת השבוע. הוא הרחיב על המהפכה המתחוללת בבני ברק ועל היקף השירותים המוענקים כיום ללקוחות מאוחדת בעיר.

הגרמ"ש אדלשטיין שכובד לשאת דברי ברכה ביקש להודות לכל מי שהיה לו חלק בפתיחת המרפאה ואיחל כי הקב"ה יעזור שהמרפאה תהיה מלאה בפעילות למען שמירת הבריאות ולא לחולי.

לאחר מכן נשא דברים יו"ר מאוחדת אייל גבאי שציין כי "מאוחדת פועלת כל העת להתאים את השירות. לא הצורך של ירושלים כצורך של בני ברק וכדומה, ולכן אנו פועלים להתאים את עצמנו לכל המגזרים ועל כך גאוותנו". עוד הוסיף כי "הודות לסגן השר הרב ליצמן, אנו מתרחבים ופותחים עוד ועוד שירותים למען לקוחותינו". הוא הודה גם למנכ"לית ולמנהלת המחוז ולשאר השותפים לפתיחת המרכז הרפואי.

ר"ע ב"ב הרב אברהם רובינשטיין הודה בדבריו למאוחדת בשם תושבי העיר ״הבאתם ברכה לבני ברק. כבוד לנו שאתם מצליחים ומעניקים שירות לתושב ברמה הכי גבוהה״ ואיחל כי ידיהם יהיו מלאות אך ורק בנסיבות משמחות.

מנהלת מחוז מרכז גב' דורית גולדמן ציינה בדבריה כי "אנו חוגגים היום את פתיחת המרפאה השישית בבני ברק. למאוחדת בבני ברק יש אופי מיוחד ואנו רואים את שביעות הרצון גם בהצטרפות של מבוטחים רבים נוספים".

המנכ"לית גב' סיגל רגב רוזנברג נשאה אף היא דברים ואמרה "לפני 5 שנים כשנכנסתי למאוחדת, קיבלנו החלטה להשקיע מאד בעיר, ואנו מבצעים זאת. אנו גדלים ורואים שהמבוטחים סומכים עלינו ומצטרפים כל העת".

דברי תודה היא ייחדה גם לסגן השר הרב ליצמן ואמרה כי "מי שמצוי בכלכלת הבריאות יודע שהצעדים החשובים שעשה הרב ליצמן הם לא פשוטים ומערכת הבריאות בראשותו טובה בהרבה".

ברוב קשב נשמעו דבריו של סגן השר הרב יעקב ליצמן שהתייחס גם לנושא הסיוע בבריאות ואמר כי "בסוף קופ"ח נמדדת לא בשירות הסטנדרטי אלא דווקא במקרים החריגים. ושיתוף הפעולה עם הרבנים ויועצי הרפואה מביאים גם הם לתוצאות טובות".

השארת תגובה