נותרו 2 דירות פנטהאוז בג'רוזלם אסטייטס בשנלר

ג'רוזלם אסטייטס בשנלר 2019, סיכום ביניים: הדירות הולכות ואוזלות • החלונות נחתו מאיטליה • מעל 20 מיליון דולר בתוך שלושה חודשים • בבניין 13 'הגביע' – לא נותרה דירה למכירה • גם בבניינים בשלב א' וב' המכירות הולכות ומתקדמות

חלון של יוקרה - ג'רוזלם אסטייטס
חלון של יוקרה - ג'רוזלם אסטייטס
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במשרדי חברת ג'רוזלם אסטייטס הבונה במתחם שנלר את הפרויקט היוקרתי, ממשיכים את קצב המכירות, ולמרות שעברו רק חודשים ספורים מאז סיכום שנת 2018, מדווחת מחלקת השיווק את הנתונים למחצית שנת 2019, עיון בהם מגלה נתונים נקודתיים:

בשלושת החודשים האחרונים בלבד נעשו עסקאות רכישה במעל ל- 20 מיליון דולר! מתוך ששת הפנטהאוזים שיצאו למכירה נותרו 2 דירות פנטהאוז בלבד! נתון נוסף: בבניין 13 'הגביע' לא נותרה דירה למכירה. הרוכשים המרוצים בבניין זה מתבוננים כעת בדירתם ההולכת ונשלמת בסיפוק ומצפים למסירתה. גם ביתר הבניינים בשלב א' וב' המכירות הולכות ומתקדמות.

ואכן, ככל שהבנייה מתקדמת, הולכת ומתקבעת בפי כל העובדה שמדובר במיזם בנייה ברמה שטרם נראה בירושלים. עוד ועוד רוכשים מקהילות איכותיות בארץ ובעולם, ומבקשים עבורם דירה במקום הנחשב ביותר היום בציבור החרדי.

עוד בשורה טובה: החלונות נחתו מאיטליה
באתר הפרויקט נחתו לאחרונה מאיטליה חלונות איטלקיים מיוחדים משולבי העץ והאלומיניום אשר ישלימו לתפארה את חזיתות האבן הירושלמית הנהדרות שכבר הושלמו במרבית הבניינים. כמו בשאר האספקטים של ביצוע הפרויקט, גם בזה ניכרת הקפדה מרבית על ביצוע מדוקדק ובחירת ספקים איכותיים מרחבי העולם, כדי להגיע לתוצאה מושלמת ככל האפשר.

ניתן להבחין בכך כשרואים את החלונות העטופים בקפידה כיאה לפריט אומנות יקר ערך, כל חלון ודלת בנפרד, צבועים בגוון הפנימי המדויק שבחר בעל הדירה (מתוך 4 הגוונים שהוצעו לבחירה) ארוזים ומסומנים לדירה הספציפית ומוכנים להרכבה. את הגוון החיצוני קבע משרד האדריכלים פייגין עבור מראה אחיד של חזיתות הפרויקט.

בימים אלה מתבצע פיילוט להתקנת קונסטרוקציות המתכת הדקורטיביות, על חזיתות בניין 2 'הכד'. פריט אדריכלי המאפיין את ג'רוזלם אסטייטס ובאופן כללי מבטא את סגנונו של משרד האדריכל יהודה פייגין. עד להתקנה המלאה בג'רוזלם אסטייטס, ניתן להבחין באלמנטים אלו גם במלונות 'וולדורף אסטוריה' ו'אוריינט' המפורסמים בירושלים.

שלב התקנת פריטים אלה, מהווים אות וסימן להתקדמות: לא רק השלמת חיצוניות הבניינים, אלא גם פעילות אינטנסיבית שנעשית בתוככי הדירות לקראת השלמת כל הבניינים בשלב א' וב' במיזם הענק ג'רוזלם אסטייטס, על פי אבני הדרך שנקבעו עד לאכלוס המתקרב בס"ד.

השארת תגובה