רשת בתי הדיור מוגן "עד 120" מתרחבת

החלה בנייתו של הבית ה- 4 במרכז העיר מודיעין, לאחרונה זכתה הרשת במכרז של רשות מקרקעי ישראל במגרש בשכונת "אומנים" שבקרית מוצקין, שם יוקם הבית ה- 5. סה"כ ההשקעה בשני הפרויקטים צפוי לעמוד על למעלה מ- 700 מיליון ₪

הדמיית בית הדיור ברשת עד 120 בעיר מודיעין באדיבות 'עד 120' 2
הדמיית בית הדיור ברשת עד 120 בעיר מודיעין באדיבות 'עד 120' 2
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת בתי הדיור המוגן 'עד 120', מקבוצת 'הפניקס', מתחילה בימים אלה בהקמת הבית ה- 4 במרכז העירוני הראשי של העיר מודיעין. הבית במודיעין יבנה מול תחנת הרכבת 'מודיעין מרכז' והקניון. על פי תוכנית המתאר, הפרויקט יכלול כ- 250 יחידות דיור ובהם גם מחלקה סיעודית חדשנית . הדירות יבנו בסטנדרט בנייה גבוה, בבית יוצעו דירות גן מחסנים וחניות פרטיות, חניה למבקרים, שטחים ציבוריים, מסעדה וקפטריה, בריכה, ספא וחדר כושר, מרפאה ומכון פיזיותרפיה, בית כנסת ועוד. הפרויקט מיועד לשרת את אוכלוסיית מודיעין-מכבים-רעות וסביבתה וסה"כ ההשקעה בבנייתו צפויה להגיע לכ- 350 מיליון ₪ ובית הדיור יעמוד בסטנדרט הגבוה שמאפיין את רשת 'עד 120'.

מנכ"ל 'עד 120' אבי קלפה, מסר כי מדובר בהרחבה משמעותית של פעילות הרשת בפריסה ארצית. פרויקט זה ייתן מענה לביקוש ההולך וגדל לדיור מוגן איכותי בסביבת העיר מודיעין ולאוכלוסיית הגיל השלישי ההולכת וגדלה בישראל." עוד מסר קלפה כי: "בית רביעי זה מצטרף לשלושת הבתים הקיימים בהוד השרון, ראשון לציון ותל אביב ולבית החמישי שעתיד לקום בקריית מוצקין שיכלול אף הוא 250 יחידות דיור, מחלקה סיעודית, דיור תומך ושטחי מסחר. בסה"כ בשני הפרוייקטים יחד יושקעו למעלה מ 700 מיליון ₪. עם סיום בנייתם של שני הפרויקטים מספר יחידות הדיור של הרשת יגדל מ- 700 ל- 1200.

רשת 'עד 120', מקבוצת 'הפניקס', מובילה כבר למעלה משלושה עשורים את תחום הדיור המוגן היוקרתי. כל אחד מבתי הרשת מציע מגוון שירותים זמינים ונגישים. בכלל זה מערך רפואי מקיף, שירותי קבלה, שמירה וביטחון, אחזקה וניקיון ומגוון רחב של פעילות חברה, ספורט ותרבות. לרשת המונה שלושה בתים פעילים הממוקמים במרכזי הערים: ראשון לציון, הוד השרון ותל אביב. בית רביעי במודיעין שבנייתו תחל במחצית הראשונה של 2019 מצטרף הבית החמישי בקריית מוצקין.

השארת תגובה