ביקור ראשון: שר התקשורת ביקר בדואר ישראל

שר התקשורת הנכנס קיים ביקור עבודה ראשון ב'דואר ישראל' והתרשם ממאות אלפי החבילות העוברות במרכז הסחר המקוון של דואר ישראל מדי יום

שר התקשורת בדואר ישראל
שר התקשורת בדואר ישראל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שר התקשורת הנכנס, ח"כ דודי אמסלם, הגיע היום לביקור ראשון בדואר ישראל וסייר במרכז הסחר הארצי לחבילות, במודיעין.

את הביקור מצד הדואר הובילו חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל ודני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל. עוד השתתפו בביקור שמעון פרג'ון, יו"ר ארגון העובדים הארצי, והנהלת החברה. בביקור הוצגה בפני השר הנכנס האסטרטגיה העסקית של דואר ישראל, שמטרתה להוביל את הדואר לאתגרי השנים הקרובות עם דגש על צמיחה בתחומי הסחר והפיננסיים.
 
בנוסף התרשם השר ממאות אלפי החבילות העוברות במרכז הסחר המקוון של דואר ישראל מדי יום, ושמע כי עד סוף השנה יקלטו במקום וימוינו מעל 70 מיליון חבילות. עוד סייר השר במרכז המיון הארצי למכתבים, שצפוי להיפתח בסמוך בשבועות הקרובים, וישפר משמעותית גם את זמני המסירה של המכתבים.
 
השר אמסלם אמר בביקור שהוא מכיר מקרוב את דואר ישראל שנים רבות, והוא מברך על השינוי הרב שביצעה החברה בשנים האחרונות לתועלת הציבור. עוד אמר השר כי הוא מאמין שהדואר ימשיך להיות שחקן משמעותי בהורדת יוקר המחיה לרווחת תושבי ישראל גם בשנים הקרובות. אל הביקור התלוו, מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן וצוות משרדו.

תגובה אחת
  1. הדואר נמאס על הציבור.
    ההנהלה הצליחה לנטרל את הוועד שהפך לבלתי רלוונטי , העובדים משלמים מחיר יקר על ההתנהלות. המנכ״ל הידוע כמקורב לראש הממשלה עושי ככל העולה על רצונו.
    אלפי עובדים פוטרו בחמש השנים האחרונות, בכוונת ההנהלה לפטר עוד מאות בסיוע ומימון האוצר. את מטה הדואר מפרקים.
    את בנק הדואר שעל פי חוק חייבים להפריד מהדואר מטמיעים עמוק עם החבילות במרכז מיון.
    הכל בחסות הממשלה אלפים נפגעים פרנסות נמחקות ומשפחות מתפרקות כי כך רוצה מנכ״ל הדואר בחסות הביביבון

השארת תגובה