האביזרים שיעשו לנו את הקיץ

פעמית סטור משיקה לקראת הקיץ אביזרים צבעוניים וקייצים המתאימים לאירועים ססגוניים ♦ איך תארגנו מסיבה פרטית לחברות שלכן?

פעמית סטור | צילום: אפרת אשל
פעמית סטור | צילום: אפרת אשל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פעמית סטור משיקה לכבוד הקיץ אביזרים שיקררו אתכם בימים החמים. בשיאו של הקיץ אין כמו חוף ים או שפת בריכה ומוסיקה טובה כאתר למסיבת חברות מרעננת. להשלמת האווירה הקיצית כדאי להיות פתוחים לשלל צבעים וססגוניות ולא להתקבע על צבע מסוים.

סוג שולחן: מזנון.

עיצוב וקישוט שולחן: צבעוני, רענן, קיצי, שופע פירות העונה, עשיר בקישוטים.

החלל: חשוב שהמזנון יורחק ממקור המים. מומלץ לעצב בסגנון ימי, להשתמש בצבעי כחול ולבן בחלק מהאלמנטים המרכיבים אותו, כמו: קשיות שתיה דקורטיביות, מטריות מיניאטוריות, שרשרת דגלים, מפיות ומפה, מנג'טים לקפקייקס, צלחות וכוסות חד פעמיות, וכדומה.

הכינו מספר פינות זולה ופינות ישיבה בצורות שונות: על ספה ניידת, על כיסאות, על מחצלת עם כריות ופופים. ניתן לשכור ריהוט גינה ולשדרג את המראה. בדקו מראש אם התאורה מספיקה לכם. אם תצטרכו לשכור שירותי תאורה, כדאי לחשוב על גופים מיוחדים שמתאימים. רעיון: פנסי רחוב אירופאיים או ספוטים צבעוניים.

כיבוד: הכיבוד יהיה נוח לאכילה וגם לא כבד לעיכול – המבורגרים קטנים, פיתות או לחמניות ביס עם סלמון מעושן או עם סלט טונה וביצה קשה, בר פעיל או לחילופין – דוכני שתייה ואוכל. לקינוח הכינו שיפודי פירות, מגשי אבטיח ומלון חתוכים, גלידות בגביעים אישיים וכוסות גבוהות של קוקטיילים בגוונים שונים.

מבלים על בטוח: חשוב לתת את הדעת לנושא הבטיחות בין אם המסיבה למבוגרים ובין אם לילדים או לנוער, אם הבריכה פעילה, יש לדאוג למציל, אם היא לא פעילה יש לגדר אותה היטב. אם עורכים מסיבה על חוף הים, חשוב למצוא מקום קרוב לשירותי הצלה. קחו בחשבון את סכנת ההתייבשות ואם המסיבה מתקיימת לאור יום דאגו שלא להיות תחת השמש הקופחת. בדקו את הנושא בשלב תכנון האירוע ובחנו את תנאי המקום שבחרתם בדיוק בשעה המיועדת למסיבה.

  • כוס עם קש – 10,90 שקל במקום 12,90 שקל
  • דלי לים – 7.90 שקל במקום 9,90 שקל
  • בקבוק גדול – 10,90 שקל במקום 12,90 שקל
  • בקבוק קטן – 6,90 שקל במקום 8,90 שקל
  • קרחונים מפלסטיק – 12,90 שקל

רשת "פעמית סטור" הינה ראשונה מסוגה בארץ, ומציעה לצרכן חווית קנייה ייחודית ומענה כולל לאירוח ולבישול ואפייה תחת קורת גג אחת – מחד מגוון של עיצובים וחומרים, ומאידך מחירים אטרקטיביים.

הרשת מונה 20 סניפים ברחבי הארץ http://www.peamit.co.il/

השארת תגובה