רחובות: נפתח לשיווק הבניין העשירי פרויקט אביסרור 431

רחובות: נפתח לשיווק הבניין העשירי פרויקט אביסרור 431

מבט מלמעלה של פרויקט מערב רחובות של אביסרור
מבט מלמעלה של פרויקט מערב רחובות של אביסרור
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת אביסרור מוסרת כי נפתח לשיווק הבניין ה- 10 בפרויקט "אביסרור 431" אותו היא מקימה במערב רחובות. הבניין העשירי כולל 16 קומות ו- 58 יח"ד של דירות בנות 4,5,6 חדרים וכן דירות מיוחדות של פנטהאוזים ודופלקסים בני 7 ו- 8 חדרים.

כמו כן החברה מוסרת כי נותרו לשיווק פנטהאוזים גדולים במיוחד בשטח של כ- 241 מ"ר ועוד למעלה מ- 100 מ"ר מרפסות.

פרויקט אביסרור 431 מאופיין בסביבה ירוקה מושלמת לגידול הילדים, מוסדות חינוך ותרבות, מפרט עשיר ורמת גימור גבוהה, שטחי גינון ושבילים הולנדיים, כל זאת במיקום מצוין – נגישות גבוהה לכביש 4 ו-431 . רוכשי הדירות בפרויקט ייהנו מנוף לפארק המשתרע על פני 12 דונם ובסביבה כפרית זרועה פרדסים.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של בחברת אביסרור משה ובניו מסר, כי "הפרויקט במערב רחובות מבוקש בזכות מיקום מעולה לצד מחירים אטרקטיביים. בשנים האחרונות שיפרה רחובות את מעמדה הסוציו אקונומי. חברות ההיי-טק הרבות שממוקמות בה והמוסדות הלימודיים, בראשם מכון וייצמן, מושכים אחריהם רוכשים רבים המבקשים להתגורר בקרבתם. גם מקומות הבילוי שנפתחו בעיר בשנים האחרונות הם אלטרנטיבה שמשתווה למקומות הבילוי בתל אביב הנמצאת במרחק 15 דקות נסיעה בלבד. אנחנו צופים שרחובות היא עיר שתמשיך להתפתח ותיתן מענה לכל מי שיבקש לגור במטרופולין במחירים שפויים".

פרויקט אביסרור במערב רחובות הוא הפרויקט הגדול ביותר שנבנה ברחובות עם כ-960 יחידות דיור ב- 12 מגדלים על שטח של כ- 77 דונם. במסגרת הקמת הפרויקט, ביצעה חברת אביסרור בשכונה עבודות פיתוח רבות שכללו שדרוג כבישים ודרכים, בניית פארק ציבורי המתפרש על פני כ-12 דונם, הכולל מתקני משחקים לילדים, מתקני כושר, שבילי הליכה ואופניים, פינות ישיבה מוצלות ומדשאות. בצמוד לפרויקט ובמרחק הליכה נמצא ביה"ס יסודי ממלכתי ע"ש בגין, הנחשב לאחד הטובים ברחובות ובשפלה בכלל, כמו גם שטחי מסחר ומבני ציבור נוספים, ביניהם בית כנסת וגן ילדים.

השארת תגובה