החרדים: נשב עם לפיד – לא עם ליברמן

על רקע הסקרים האחרונים המצביעים על כך שנתניהו לא יצליח שוב להרכיב ממשלה, מחשבים מסלול מחדש במפלגה החרדית הגדולה 'יהדות התורה' – יתגמשו מול לפיד

פתיחת מערכת הבחירות ביהדות התורה
פתיחת מערכת הבחירות ביהדות התורה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשיחה עם 'קו עיתונות' אמר ח"כ בכיר ביהדות התורה כי בעקבות הקונסטלציה הפוליטית שנוצרה, יהדות התורה תפעל כדי למנוע מיו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן להצטרף לממשלה הבאה, ואף תהיה מוכן לשבת עם יאיר לפיד באותה ממשלה

הבוקר (ה) התראיין יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני לגל"צ ואמר כי "אין ווטו על כחול לבן. אנחנו הולכים עם נתניהו. הלכנו איתו בעבר והולכים איתו בבחירות הללו בכל מחיר. אין לזה שום משמעות לזה שאני נפגש עם אנשים בכחול לבן".

גפני אף תקף את המטה החרדי בהליכוד ואמר כי: "מעולם לא הייתה אמירה נכונה של המטה החרדי בליכוד. השמאל יודע לשלם פי אלף יותר מהליכוד. אבל זה לא הנושא".

בשבועות האחרונים, מקיימים בכירי מפלגת 'כחול לבן', שיחות ופגישות עם בכירים במפלגות החרדיות יהדות התורה וש"ס במטרה לרתום אותם לממשלה הבאה. מי שמחזיק בקשרים קרובים ואף נפגש בנושא עם יו"ר כחול לבן בני גנץ, הוא ח"כ יעקב אשר.

כזכור, אתמול, אמר בכיר 'כחול לבן' ח"כ גבי אשכנזי כי מפלגתו מקיימת מגעים עם המפלגות החרדיות וכי "המפלגות החרדיות אינן בכיסו של אף אחד".

תגובה אחת
  1. שכחתם ששס היא המפלגה הגדולה במפלגות החרדים

השארת תגובה