הגר"ח קנייבסקי מחזק מהדרי שבת – יוצא מגדר הרגיל

בצעד יוצא מדרך הרגיל הגיעו בכיר תדיראן לבקר בבית הגר"ח קנייבסקי. מרן הגר"ח קנייבסקי לבכירי תדיראן: "הידור גדול לעשות התקן שבת למזגנים"

ביקור אנשי תדיראן בבית הגר"ח
ביקור אנשי תדיראן בבית הגר"ח
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בכירי חברת תדיראן התקבלו השבוע במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א וזכו לקבלת את ברכתו על פיתוח המזגנים עם התקן שבת הכשר למהדרין. חברי הנהלת תדיראן שמחו לראות כי בביתו של מרן שר התורה מותקנים מזגני תדיראן עם התקן השבת של 'משמרת השבת', כך גם בהיכל התפילה של מרן בבית הכנסת 'לדרמן', זאת על פי הוראתו כי השימוש מזגנים אלו הם 'הידור גדול' בשמירת שבת.

מרן הגר"ח קנייבסקי קיבל את בכירי חברת תדיראן, כאשר רבני משמרת השבת הציגו בפניו את המאמצים הרבים שעשתה תדיראן לשלב את התקן השבת בדגמים הפופולאריים והמתקדמים ביותר שלה, למרות המורכבות הטכנולוגית המחייבת השקעה מרובה בפיתוח לטובת המהדרין בשמירת השבת.

במהלך הביקור בירך מרן שליט"א את כל העוסקים בנושא המיזוג הכשר למהדרין לשימוש בשבת, הן מצד משמרת השבת והן מצד חברת תדיראן, וכן את הציבור המהדר בשמירת שבת על ידי רכישת מזגני תדיראן עם התקן השבת המהודר.

בשנים האחרונות השקיעה תדיראן מאמצים טכנולוגיים רבים בפיתוח מזגן כשר למהדרין עבור שומרי השבת, וכעת ניתן להוסיף למגוון הדגמים המובילים של החברה פיקוד שבת בכשרות מהודרת, באישור משמרת השבת והמכון המדעי טכנולוגי להלכה.

מדובר בדגמים פופולאריים של מזגנים עיליים ועיליים אינוורטר כולל בסדרות TADIRAN SUPREME, TADIRAN ALPHA ועוד, המובילות את שוק מיזוג האוויר בישראל בכלל ואת קטגוריית המזגנים המאושרים לשבת בפרט.

השארת תגובה