הגן של רמת גן: דירוג עם "כוכבים" לגנים הפרטיים

עיריית רמת גן תדרג את הגנים הפרטיים בתחומה. תעניק כוכבים בשיטת "רמתגניקוד" המדדים: תזונה, רמת הצוות, רישום במצלמות ובטיחות. כך מפרסמת הבוקר לראשונה, כתבת גוש דן ב"ישראל היום"-דניאל רוט-אבנרי

עיריית רמת גן
עיריית רמת גן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לנוכח ריבוי מקרי ההתעללות האחרונים שנחשפו ברחבי הארץ, בעיר רמת גן החליטו לנקוט יוזמה מקומית משלהם כדי למנוע תופעות כאלה אצלם.

הבוקר צפויה העירייה להעביר החלטה, אשר במסגרתה תופעל מערכת לדירוג גני הילדים הפרטיים בעיר. המערכת תיקרא "רמתגניקוד". הדירוג שיינתן לגני הילדים הפרטיים מיועד לגנים המיועדים לבני 3-0.

כאמור, בימים האחרונים סערה המדינה בעקבות פרשת הגננת המתעללת לכאורה, כרמל מעודה, מהגן "בייבי לאב" שבראש העין. הורים רבין יצאו להפגין שלשום, לזעוק את זעקתם ולדרוש ממערת אכיפת החוק ומהמדינה להחמיר את הענישה לצוות המתעלל, וכך לתת את הדעת בנושא הפיקוח על גני הילדים מטעם המדינה.

דירוג הגנים הפרטיים ברמת גן, "רמתגניקוד", מטרתו להיות מפורסם ונגיש להורים באתר העירייה ובכך לסייע בהרגעתם שעה שהם בוחרים בגן עבור ילדיהם.

מ"מ ראש העיר ויו"ר ועדת החינוך ליעד אילני שהוביל את היוזמה אמר:

"בראש ובראשונה אני אבא, וזו הסיבה המרכזית שבגינה נכנסתי לפוליטיקה המקומית, כדי להפסיק את המצב השערורייתי בתחום הגיל הרך שבו קיים אפס פיקוח".

עוד הוסיף: "בזכות ה"רמתגניקוד" כלל הגנים הפרטיים יצטרכו לספק שירותיים איכותיים, תוך ידיעה שהם מוכרחים לתת דין וחשבון, ומקרים מצערים כמו הגננת המתעללת לכאורה כרמל מעודה לא יחזרו על עצמם לעולם. אני משוכנע שה"רמתגניקוד" יוכיח את עצמו, ושעיריות נוספות במדינת ישראל יאמצו את המודל"

השארת תגובה