ברק שוקל להתנצל בפני ערביי ישראל

בימים האחרונים מקיים ברק סבב פגישות עם ראשי מפלגות השמאל במטרה לגבש חזית אחידה ומלוכדת לקראת הבחירות הקרובות

אהוד ברק
אהוד ברק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רה"מ לשעבר אהוד ברק שחזר בסערה למגרש הפוליטי פועל בימים אלו לגבש חזית אחידה גדולה ורחבה של מפלגות השמאל, במטרה לחבור יחד ולהתמודד כבלוק טכני בבחירות הקרובות.

אתמול נפגש ברק עם בכירי מרצ ובהם היו"ר הנבחר הח"כ לשעבר ניצן הורביץ והיו"רי לשעבר זהבה גלאון וחיים אורון. בפגישה עם השניים הוצע לברק להתייצב לפני ערביי ישראל ולהתנצל על אירועי מהומות אוקטובר 2000 במהלכם נהרגו 13 מפגינים מאש אנשי כוחות הביטחון. ברק כיהן באותם ימים כראש הממשלה ואירועי הימים ההם עומדים בעוכריו כאשר הטענה הייתה שהעובדה כי האצבע הייתה קלה על ההדק, הגיעה מגבוה.

בתום הפגישה דווח, כי ברק אכן שוקל ברצינות ליישם את היזמה מתוך כוונה לבנות מערכת אמון בינו לבין ערביי ישראל לקראת הבחירות הקרובות.

יצוין, כי בימים האחרונים נפגש ברק עם יו"ר העבודה עמיר פרץ לפגישת עבודה. השניים לא החליפו ביניהם מילה מאז הדיח ברק את פרץ מתפקידו כשר הביטחון באמצעות פקס, לאחר שגבר עליו בפריימריז. בין השניים שררה יריבות קשה וכעת נפגשו ושוחחו לראשונה. ביום חמישי עם שובה בחו"ל צפוי ברק לפגוש את השרה לשעבר ציפי לבני ולנסות לרתום אותה ליוזמת איחוד מפלגות השמאל מתוך כוונה להגדיל את הגוש ובכך להביא לקיצו את שלטון הימין בראשות נתניהו.

לפי הדיווח, ברק הבהיר לפרץ כי אין כל מניעה מצידו לכהן כמספר 2 במפלגה המאוחדת.

תגובה אחת
  1. מדובר באהוד ברח, שהפקיר את הלוחמים באסון צאלים…ברח כגנב בלילה מלבנון והפקיר את צד"ל ,הפקיר את מדחת יוסף ז"ל לדמם ולמות..רמטכ"ל כושל, שר בטחון כושל וראש הממשלה הכושל ביותר והקצר ביותר, תרתי משמע…ראש ממשלה שנכנע לכנופיות הפורעים הערבים במהומות אוקטובר 2000 ועכשיו שוקל, כעלוב נפש וסמרטוט, להתנצל בפני הפושעים הללו…
    כן, ושכחתי שברח וניצל בעור שיניו, מעונש מאסר כפי שהוטל על עמרי שרון, בגין עבירה על חוק העמותות.
    הישגו היחיד הוא פירוקה של מפלגת העבודה…

השארת תגובה