שערוריה: התיק נגד פעיל השמאל נסגר למרות שהאירוע תועד

תיק החקירה נגד פעיל השמאל הקיצוני גיא הירשפלד, אשר תקף והטריד תושב בקעת הירדן ואשתו, נסגר מ'חוסר ראיות' למרות שהאירוע תועד וצולם

משטרה, אילוסטרציה
משטרה, אילוסטרציה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המשטרה הודיעה, כי תיק החקירה נגד פעיל השמאל הקיצוני גיא הירשפלד נסגר מ'חוסר ראיות מספיקות', זאת לאחר שתקף, הטריד וקילל זוג מהיישוב מבואות יריחו בבקעת הירדן לעיני המצלמה.

הירשפלד כינה אותם 'טרוריסט' ו'אשתו של טרוריסט', תקף את הגבר, הטריד את האישה ופרסם את תמונותיהם בחשבון הפייסבוק שלו.

בעקבות תלונת הזוג שהוגשה על ידי עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו הורחק הירשפלד ממבואות יריחו, אך משערער על תנאי ההרחקה חזרה בה המשטרה ותנאי ההרחקה בוטלו. כאמור, המשטרה החליטה לאחרונה לסגור את התיק נגדו.

עו"ד בלייכר מארגון חוננו שייצג את בני הזוג תקף את ההחלטה לסגור את התיק והודיע כי ידרוש למצות את הדין עם הירשפלד, "אנו דורשים את מיצוי הדין עם הפרובוקטורים שפועלים כדי למרר את חיי התושבים היהודים. מדובר כאן במקרה של פגיעה בוטה וחמורה בבני הזוג, הדברים מצולמים ואין כל סיבה הגיונית שלא להעמיד לדין את החשוד. אי העמדה לדין של גיא הירשפלד תאפשר לו להמשיך במעשיו הפוגעניים ולהמשיך לערער את ביטחון התושבים".

נזכיר כי במכתב התלונה ששלח עו"ד בלייכר למשטרה תואר המקרה. לפני כשלושה חודשים נסעו בני הזוג ברכבם סמוך לישוב מבואות יריחו, שם "נתקלו בפרובוקציה חמורה של האנרכיסט הירשפלד אשר נקט באלימות, איומים, נאצות ונוסף על הכל הטרדה מינית של מרשתי".

לדבריו, בני הזוג עצרו את רכבם כדי שהבעל יוכל לשוחח עם רועי צאן שהכיר. "או אז הגיע למקום האנרכיסט והחל להתגרות במרשתי ולהטרידה. התקרב בצורה מאיימת לעבר מרשתי אשר ישבה בתוך הרכב העומד".

כשהבעל ראה זאת, הוא "חש במהירות לעזרת אשתו וחצץ בגופו באופן פסיבי בין הירשפלד למרשתי, כל זה בזמן שזה מנאץ את מרשי במילות גנאי ובביטויים אנטישמיים, וקורא להם בין השאר 'טרוריסט', 'חברה ואשתו של טרוריסט'".

תגובה אחת
  1. הוא השתתף קבוע והסית ערבים גם בהתפרעויות הגדר, שם לפחות חייל אחד איבד את עינו. אבל משטרת ישראל הנשלטת על ידי השמאל, מעניקה לו חסינות גמורה ותופרת תיקים מזויפים רק לאנשי הימין!

השארת תגובה