על חודם של 6 קולות: האם פינדרוס יאבד את מקומו?

עו"ד עמית הלוי שדרש לקיים ספירה חוזרת ב 81 קלפיות טוען כי בידיו ממצאים שלליכוד 6 קולות יותר מיהדות התורה אי לכך ובהתאם לזאת על פינדרוס לפרוש מהכנסת לטובתו

יצחק פינדרוס, מנכ'ל המכון החרדי למחקרי מדיניות
יצחק פינדרוס, מנכ'ל המכון החרדי למחקרי מדיניות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המועמד לכנסת מטעם הליכוד במקום ה-36, עמית הלוי, הודיע, כי בתום ספירה חוזרת שערך בהתאם להחלטת בית המשפט, גילה כי לליכוד יתרון של 6 קולות על פני יהדות התורה ומשכך, המנדט השמיני של יהדות התורה שייך לליכוד.

כזכור, לפני כשבועיים החליט בית המשפט לבחון את הערעור שהגיש עמית הלוי בפני וועדת הבחירות המרכזית והורה לה לאפשר לו לעיין ב 81 קלפיות ובפרוטוקולים של ועדות הקלפי.

אמש כאמור הודיע הלוי כי בתום בדיקה של אותן קלפיות המנדט אכן צריך לחזור לליכוד. בראיון ל'קול חי' האשים, כי וועדת הבחירות באופן תמוה לא התייחסה לטענותיו ודחתה אותו הלוך ושוב. "הסיפור כאן זה לא אני אלה שמה שכל אדם בוחר בקלפי הוא יקבל בדיוק כפי שהוא הצביע", אמר.

נציג יהדות התורה בוועדת הבחירות אברהם וובר שלל את הטענות ואמר, "יש כאן מגמתיות בסקירת הקלפיות. בנוסף, הוא לא הגיש בזמן את ההשגות".

ח"כ יצחק פינדרוס, הממוקם במקום השמיני, אמר הבוקר בראיון ל'קול חי', כי הוא אינו מבין מה מניע את הלוי להמשיך בעתירות נגדו. "אין לי מושג מדוע עמית הלוי ממשיך בעתירה שלו נגד המקום שלי בכנסת. הרי הדיונים לא יסתיימו לפני הבחירות החוזרות לכנסת".

השארת תגובה