"מועצת העובדים קוראת לחבריה להתפקד לליכוד"

חברי מועצת העובדים באל על שיגרה מכתב לכלל העובדים בו הם מבקשים מהם לפקוד את בני משפחותיהם לליכוד וזאת ללא קשר להשקפות הפוליטיות, "יעזור לנו ככוח ארגוני"

אילוסטרציה: מטוס אל על בואינג 737
אילוסטרציה: מטוס אל על בואינג 737
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר מועצת העובדים בחברת אל על שרון בן יצחק שיגר מכתב חריג בתוכנו לכלל עובדי החברה, בו הוא מפציר בהם להתפקד לליכוד ולפקוד לשורות הפלגה אף את בני משפחותיהם וזאת "ללא קשר להשקפת העולם הפוליטית".

להלן לשון ההודעה: "בישיבה האחרונה של נציגות העובדים התקבלה החלטה חשובה, לבצע התפקדות של עובדי אל על למפלגת הליכוד. במכתב מבקשים חברי המועצה מהעובדים לפעול גם בקרב בני משפחתם והחברים ולפקוד אותם לליכוד זאת ללא קשר לדעות הפוליטיות, שכן לדברי חברי הוועד, "ככל שיתפקדו יותר עובדים ובני משפחותיהם, כך נוכל לחזק את כוח העבודה הארגוני שלנו. על כן אנו ממליצים לכם להתפקד לליכוד ללא קשר להשקפותיכם הפוליטיות במטרה לחזק את כוחנו כקבוצה משמעותית ובעלת השפעה במשק הישראלי. בימים הקרובים יופצו טופסי הצטרפות למפלגת הליכוד בקרב העובדים".

"אנו מקווים להיענותכם ולהירתמותכם למהלך חשוב זה". לשון ההודעה.

יש לציין כי מטרת שליחת המכתב תמוהה, שכן על פי חוקת הליכוד, רק על כל מתפקד לעבור תקופת אכשרה של שנה וארבעה חודשים שרק לאחריהן ניתן להתחיל להשתתף באופן פעיל ביוזמות הצבעה שונות.

יצוין, כי בחברת אל על עובדים כ-3,700 עובדים קבועים וכ-2,600 עובדים זמניים. נציגות העובדים של אל על אינה חלק מההסתדרות, איגוד העובדים הגדול במשק. כך לפי גלובס.

השארת תגובה