ברק יצרף למפלגתו את מזכ"ל שלום עכשיו לשעבר

איש מרצ אבי בוסקילה שכיהן כמזכ"ל שלום עכשיו צפוי ככל הנראה להצטרף למפלגתו החדשה של אהוד ברק

אהוד ברק כשר החוץ ב-1996 צילום אבי אוחיון לעמ אהוד ברק כשר החוץ ב-1996 צילום אבי אוחיון לעמ
אהוד ברק כשר החוץ ב-1996 צילום אבי אוחיון לעמ אהוד ברק כשר החוץ ב-1996 צילום אבי אוחיון לעמ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק שב ותקף אמש את ראש הממשלה בנימין נתניהו כשהוא מבהיר, כי החליט לחזור לפוליטיקה "כדי להשלים את מה שחסר היה בבחירות האחרונות".

ברק חזר וקרא לאיחודים בתוך מחנה השמאל וקבע, כי אם מפלגות השמאל היו מתאחדות לפני 3 חודשים הרי שנתניהו לא היה מכהן פעם נוספת כראש הממשלה.

לדבריו, "מה שחשוב זה הגוש ולא הגודל של המפלגה". על נתניהו אמר ברק, כי "הוא משתמש בכל תחבולה אפשרית כדי להתחמק מאימת הדין. לא נשב איתו בשום אופן ובכל מצב". באשר לשם שהעניק למפלגתו "ישראל דמוקרטית" הבטיח, כי "לאחר הבחירות נקיים פריימריז וניישם את היותנו מפלגה דמוקרטית.".

ביממה האחרונה דווח, כי במסגרת ניסיונותיו להביא להרחבת השורות של מפלגתו החדשה בוחן ברק לצרף למפלגתו את איש מרצ ומזכ"ל שלום עכשיו לשעבר, אבי בוסקילה. ברק ובוסקילה נועדו לאחרונה כמה פעמים והחלטה בעניין תתקבל בקרוב.

אמש תקף חבר הכנסת מאיר כהן מ'כחול לבן' (יש עתיד) את אהוד ברק והתריע כי הצעד של ברק עשוי להשליך כ 100.000 קולות לפח האשפה ותפגע במאמצים להחלפת נתניהו.

עד כה גייס ברק למפלגתו את האישים הבאים: סגן הרמטכ"ל לשעבר יאיר גולן, ד"ר קובי ריכטר, פרופ' יפעת ביטון ונועה רוטמן, נכדתו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין.

השארת תגובה