"כחול לבן ידרשו דיון על הבניה הבלתי חוקית הפלסטינית"

שוברים ימינה? בכחול לבן הבהירו כי לנוכח ביטול הדיון על ידי הליכוד סביב הבנייה הבלתי חוקית הפלסטינית בשטחי C ידרשו לקיים דיון בוועדת חוץ וביטחון

%d7%a2%d7%95%d7%a4%d7%a8-%d7%a9%d7%9c%d7%97
%d7%a2%d7%95%d7%a4%d7%a8-%d7%a9%d7%9c%d7%97
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שבליכוד פעלו בשבוע שעבר לדחות את הדיון המיוחד בעקבות אי אכיפת הבנייה הערבית הבלתי חוקית בשטחי C מבהירים ב'כחול לבן' כי ידרשו לקיים כבר בימים הקרובים דיון בנושא.

בכחול לבן הודיעו כי ידרשו לכנס את וועדת חוץ וביטחון שיעסוק בנושא. וזאת לנוכח הדיווחים על היקפים בלתי הגיוניים של בניה ערבית לא חוקית בשטחים.

ח"כ עופר שלח התייחס לדיווח ולטענה כי ב'כחול לבן' החליטו לשבור ימינה לקראת הבחירות ואמר, "אנחנו לא שוברים ימינה ולא כלום. הקמפיין שלנו ברור, הוא על הרבה מאוד דברים ובהם הצורך בביטחון ישראל. מישהו ביקש דיון וזה לא מעיד על מדיניות או דברים אחרים על כחול לבן. לא מציע להתרגש מהדברים האלה"

חבר הכנסת דוד ביטן הגיב מוקדם יותר היום לדיווח ולפיו בליכוד הורו לח"כים למשוך את חתימותיהם מכינוס הדיון המיוחד בנושא אי האכיפה בשטחי C וההתעלמות רבת השנים של הממשלות בראשות נתניהו מהבנייה הערבית הלא חוקית ואמר, כי לליכוד מסורת של למעלה משני עשורים שלא לתמוך ביוזמות של מפלגות המבקשות לאתגר אותה. כאן מדובר היה בחברי כנסת חדשים שזה עתה נכנסו לכנסת ולא היו מודעים לכך והדברים הובהרו.

השארת תגובה