ב'עצמה יהודית' תוקפים: "יהירות ושחצנות"

בכנס בחירות שנערך אמש, השיקה המפלגה את קמפיין הבחירות שלה תוך מתקפה חריפה נגד 'הבית היהודי', "סמוטריץ' שר תחבורה מצוין, אבל אנחנו לא היינו נכנסים לממשלה שהייתה משלמת פרוטקשן לחמאס"

ברוך מרזל
ברוך מרזל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פעילי עוצמה יהודית השיקו אמש את קמפיין הבחירות של המפלגה לקראת הבחירות הקרובות.

כזכור, בעצמה יהודית הודיעו על פרישה מ'איחוד מפלגות הימין' לאחר שלטענתם יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ לא עמד בהסכם לאיחוד שנחתם לפני הבחירות. בעוצמה יהודית נחושים להתמודד בבחירות הקרובות ו'לרוץ עד הסוף'.

בכנס שהתקיים בירושלים תקפו בכירי הרשימה את 'הבית היהודי' בראשות פרץ ואת יו"ר האיחוד הלאומי השר בצלאל סמוטריץ'. עו"ד איתמר בן גביר מועמד הרשימה לכנסת סיפר: "בבחירות האחרונות חברנו לבית היהודי – יש שם אנשים טובים. הרב רפי אדם יקר, בצלאל סמוטריץ' אדם מוכשר, אבל אין מה לעשות, הם לא עוצמה יהודית. שואלים אותי, 'מה ההבדל ביניכם לבין בצלאל סמוטריץ'?' נדמה לי שהיום התשובה לשאלה הזו ברורה. בצלאל שר תחבורה מצוין, אבל אנחנו לא היינו נכנסים לממשלה שהייתה משלמת פרוטקשן לחמאס", אמר בן גביר.

לדבריו, "עוצמה יהודית" מביאה קולות של תושבי עיירות הפיתוח והמרכז, דתיים וחילונים כאשר ללא החיבור איתנו סמוטריץ ופרץ לא היו חברי כנסת ולא היו שרים ולא חברי קבינט.

בן גביר פנה אל ראשי 'האיחוד' וקרא, "הבטחתם – תקיימו. חשבתי שאחרי שהם יהיו שרים הדברים יסתדרו. זה לא הספיק להם. התחילו לתדרך נגדנו בצורה יהירה ושחצנית. מי אתם שתפסלו את ברוך מרזל? מי אתם שתפסלו את גופשטיין?".

בן גביר המשיך בדבריו שכוונו נגד הרב פרץ, "הרב רפי אולי מקנא בבג"ץ והוא גם רוצה לפסול אנשים… בדרך הזאת הוא בדרך לחלוצה. אנחנו לא מתפשרים לא על ארץ ישראל ולא על המקומות בכנסת, לא חוק נורבגי ולא תאילנדי".

יו"ר המפלגה ח"כ לשעבר ד"ר מיכאל בן ארי, אמר, כי "אחד הדברים שהבית היהודי לקח לו כדגל הוא לספח את שטחי c. בבית היהודי פרגמטיים. אומרים לנו, 'מה אתם רוצים לכבוש את עזה?', אנחנו רוצים לחזור לעזה. אומרים להחזיר להם שטחים, ואנחנו אומרים שאנחנו רוצים להחזיר וליישב את האויבים שלנו בארצות המוצא שלהם".

השארת תגובה