תיק 1000: האם ראש המוסד רכש עבור נתניהו סיגרים?

הדס קליין, העידה בחקירתה כי יוסי כהן, ראש המוסד, רכש לבנימין נתניהו סיגרים לבקשתו, בשווי של כ-2000 שקלים, בעוד שנתניהו לא טרח להחזיר לכהן את הכסף

נתניהו
נתניהו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

העיסוק בתיקי ראש הממשלה ממשיך במלוא העצמה גם בימים אלו על אף קלחת הבחירות אליה נקלעה המדינה בפעם השנייה בתוך חצי שנה. אמש נחשפו תמלילים מתוך חקירת אחת מעדות המפתח ב'תיק 1000', הדס קליין העוזרת לשעבר של ארנון מילצ'ן.

על פי הדיווח של גיא פלג, הרי שהדס קליין, העידה בחקירתה כי יוסי כהן, ראש המוסד, רכש לבנימין נתניהו סיגרים לבקשתו, בשווי של כ-2000 שקלים, בעוד שנתניהו לא טרח להחזיר לכהן את הכסף על הסיגרים.

בחקירתה אמרה קליין, כי כהן רכש סיגרים לנתינהו פעם אחת בלבד, שעה שכיהן כראש המל"ל, לפני שמונה לתפקיד ראש המוסד.

"יוסי כהן סיפר לי שהוא קנה פעם אחת סיגרים באלפי שקלים לראש הממשלה, "הוא (נתניהו) לא התכוון להוציא מכיסו את הארנק. זו הפעם הראשונה והאחרונה שקניתי לו". על פי עדותה של קליין לדברי כהן שווי הסיגרים עמד על 1800 שקלים".

יוסי כהן ראש המוסד הגיב לידיעה ואמר, כי 'לא היו דברים מעולם'.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "עוד עדות הזויה ושקרית של הדס קליין. יוסי כהן לא נתן לרה״מ נתניהו מתנות כלשהן".

"ההוכחה לכך שהדס קליין משקרת ביחס ליוסי כהן וראש הממשלה מופיעה בחלק הבא של עדותה, בו היא טוענת שגם הרל״ש גיל שפר קנה לרה״מ סיגרים בעשרות אלפי ש״ח מבלי שרה״מ שילם לו, בעוד שגיל שפר אומר בחקירתו: ״מדי פעם הייתי רוכש סיגר או שניים לעצמי ולרה״מ, אך היתה בינינו התחשבנות כספית שוטפת, הייתי אומר לו כמה עלו הסיגרים והוא היה משלם לי״.

"הנה ההוכחה הניצחת למניפולציה שעושה התקשורת בהדלפות סלקטיביות ומגמתיות שנועדו לפגוע ברה״מ נתניהו ערב בחירות".

השארת תגובה