רחובות: הכול מלמעלה

הורחק מהעיר לשבועיים וסייר עם מסוק מעל בנין העירייה: סגן ראש העיר לשעבר עמי פינשטיין שהורחק מהעיר על ידי בית המשפט ל-14 ימים בגין צביעת מדרכות פארק הורביץ ב'אדום לבן', מצא דרך מקורית במיוחד לעקוף את צו ההרחקה ולהביע מחאה

סגן ראש עיריית רחובות
סגן ראש עיריית רחובות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סגן ראש העיר לשעבר עמי פיינשטיין שאף התמודד מספר פעמים לראשות העיר ונחל כישלון, שעמד במרכזה של הסערה בפארק הורביץ לאחר שצבע את המדרכות בצבעי 'אדום לבן' בטענה כי העירייה גורמת הפסד כספי לחניון הסמוך הנמצא בבעלותו, ממשיך לייצר כותרות. בשבוע האחרון מצא דרך מקורית לחזור ולמקד סביבו את תשומת הלב וזאת באמצעות סיור מעל בנין העיריה באמצעות מסוק פרטי.

כזכור, לפני שבועות אחדים דיווחנו על המחלוקת שעלתה וצפה מעל פני השטח בין איש העסקים עמי פיינשטיין לעיריית רחובות. כאשר לטענת פינשטיין, השטח עליו נבנה 'פארק הורביץ' באזור מערב רחובות, הינו שטח פרטי שנרכש על ידי אביו לפני קום המדינה, כאשר עם התפתחות העיר והפקעת השטח על ידי העירייה, נבנו עליו מרכז מסחרי ובנייני משרדים אלא שלטענתו, ההסכם עם העירייה היה כי בסמוך יוכל להקים חניון עבור כלי הרכב באזור, "כדי להתפרנס", כלשונו, אלא שבמהלך התקופה החליטה העירייה כי כל המדרכות באזור יסומנו בצבעי 'כחול לבן'.

פינשטיין שהחליט לא לשתוק, שכר חברה שצבעה באישון ליל את המדרכות בצבעי 'אדום לבן'. בעקבות כך הגישה העירייה תלונה נגדו במשטרה, הוא נחקר וכאמור הורחק מהעיר למשך שבועיים.

במחאה עבר פיינשטיין להתגורר ברכב מסחרי אותו העמיד על מגרש השייך לתחום השיפוט של נס ציונה, אך ניצב על הגבול עם רחובות בסמוך לפארק המדע.

לפני ימים אחדים מצא פינשטיין דרך מקורית לעקוף את צו ההרחקה, כאשר ערך סיור בשמי רחובות וכן מעל תחנת המשטרה, באמצעות מסוק פרטי. טרם נחיתתו השליך פינשטיין מהמסוק קונפטי בצבעים אדום-לבן.

יצוין, כי לפני שבועות אחדים הכריז פיינשטיין על השקת מפלגת "אדום לבן" באמצעותה הוא מבקש להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.

בסרטון שפרסם אומר פינשטיין, ”אני נמצא פה בנס ציונה על גבול רחובות, אבל בנס ציונה, אני לא מפר חוק. גרשו אותי מהבית, גרשו אותי מהבית, הגלו אותי, מה הפשע שלי? כולה צבעתי את המדרכות באדום ולבן. כולה אדום לבן, זה כל מה שעשיתי, על זה מגרשים בן אדם מהבית שלו? תתביישו לכם מי שעשה דבר כזה, תתביישו! פשוט לא נשמע דבר כזה! אני בן אדם חזק! אני יכול לנצח את המערכת! אבל מה עושה הבן אדם שהוא לא יכול לנצח את המערכת?! הוא המסכן! לכן מהיום אני מתמסר להמונים ואני אהיה הפה שלהם בכל העוולות שעשו להם! במיוחד שוד המדרכות האלה האדום לבן לכחול לבן! אתם תראו עוד יומיים שלושה מה אנחנו נעשה פה! המונים יהיו פה, כל רחובות יהיו פה!”.

השארת תגובה