המנכ"ל חשף: ניר ברקת עבד עם הקרן החדשה לישראל

אחרי שברקת טען כי הקרן המזוהה עם השמאל הקיצוני עומד מאחורי הפגנות האתיופים – חשף המנכ"ל את הקשר של ברקת לקרן החדשה לישראל

ברקת עם אנשי הקרן החדשה
ברקת עם אנשי הקרן החדשה
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

אחרי שח"כ ניר ברקת טען היום בראיונות לכלי התקשורת כי אנשי השמאל הקיצוני מ"הקרן החדשה לישראל" עומדים מאחורי ההפגנות הסוערות של יוצאי אתיופיה, מתברר כי ברקת עצמו עבד בעבר עם הקרן החדשה. 

מנכ"ל הקרן החדשה לישראל, מיקי גיצין, חשף בטוויטר שלו תיעוד של ברקת בפגישה עם גורמים מהקרן החדשה וחשף כי ברקת עצמו עבד בעבר עם הקרן החדשה לישראל, אשר ידוע כמי שמזוהה עם השמאל הקיצוני. 

"שמעתי שניר ברקת טוען שחבריו האתיופים אמרו לו שהקרן החדשה תמכה בהפגנות, אולי זה דווקא הימים של ברקת שעבד עם הקרן החדשה לישראל על הקמת קרן JVP. בקיצור, שלא יבלבל במוח, ושלא יצטרף למקהלת הימין כי הקשר שלו עם הקרן מתועד היטב", כתב מנכ"ל הקרן החדשה בדף הטוויטר שלו. 

ברקת, שכיהן בעבר כראש עיריית ירושלים, היה מזוהה עם מפלגת קדימה, כאשר תיעוד שלו חוגג את ניצחון קדימה על הליכוד ב-2006 במטה קדימה, שודר בכלי התקשורת. בבחירות האחרונות התמודד בפריימריז במפלגת הליכוד שם הגיע לסוף העשירייה הראשונה. 

4 תגובות
  1. אולי היה בעבר, מותר לטעות. הוא בוודאי לא מזוהה עם הקרן להשמדת ישראל בהווה

  2. בהתחלה כולם התרשמו לטובה מהשם של הקרן , לימים כשהתברר שמדובר בקרן שונאת ישראל ..ברחו ממנה כל החבר'ה הטובים כולל ברקת .
    ראשי הקרן יודעים שהם מקור לתיעוב ועושים הכל כדי לקשור את כל מי שהם יכולים אליהם .בוגדים .

  3. גם אני 0מאלנית קיצונית בעברי עד אשר קיבלתי שכל ישר וכיום אני ימנית ליכודניקית.. אזזזז ?

  4. ככה הם כל השמאלנים, וברקת בתוכם

השארת תגובה