פרץ: "לא שולל להיות מספר 2 של ברק"

היו"ר הנבחר של מפלגת העבודה ח"כ עמיר פרץ התייחס הבוקר לחיבורים אפשריים במחנה השמאל

עמיר פרץ בסיור
עמיר פרץ בסיור
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר מפלגת העבודה הנבחר, ח"כ עמיר פרץ, התייחס לאפשרויות האיחוד במחנה השמאל ואמר, כי הוא איננו פוסל אפשרות כי יתמודד לכנסת כמספר 2 של אהוד ברק. לדבריו, "אני אשקול כל מהלך שיהיה לטובת המדינה, שייצור סיכוי לבנות גוש גדול שיחליף את ממשלת נתניהו".

פרץ הסביר, כי "יצירת גוש ופתיחת אפשרות לקואליציה עם גורמים נוספים היא המשימה העיקרית שלי – מה שמעניין אותי זה איך בונים אלטרנטיבה אלקטורלית – אבל אידיאולוגית. שני הדברים גם יחד צריכים ללכת. זה מה שיעמוד לנגד עיניי, ונבדוק בהחלט מה הדרך הנכונה".

בראיונות לתקשורת הציג פרץ את 'תכנית 15 המנדטים' באמצעותו הוא מתכוון להכפיל את גודל המפלגה בכמות המנדטים ולהסיט אותה אל מסלולה מתוך מטרה להחזיר את הלגיטימיות שאבדה לה ולימיה הטובים. לטענת פרץ, קיימת בידו האפשרות להסיט בחזרה 4 מנדטים שנדדו ל'כחול לבן', 2 מנדטים מהאוכלוסייה הערבית ושניים נוספים מהעדה הדרוזית. זאת ללא לקיחה בחשבון של כמחצית מכמות המנדטים של משה כחלון המביעים אכזבה מהעובדה שבחר להתמזג עם הליכוד בראשות נתניהו. "אם נוכל ליישם את המהלך, הרי ששברנו את גוש הימין ואנחנו בדרך למהפך". אמר פרץ.

פרץ הבהיר כי בשלב הראשוני מפלגתו תצא בקמפיין להשבת המצביעים, לקראת מועד סגירת הרשימות תתמקד המפלגה בחיבורים אפשריים בתוך הגוש.

השארת תגובה