"פרץ מתנהל כאילו הוא עם 12 מנדטים"

במפלגה מגיבים לדיווח על דרישת 'הבית היהודי' להתנער מגופשטיין ומרזל, "בנט מסרב לדבר עם פרץ, גם פייגלין לא משוחח איתו. שקד בחו"ל ו'עצמה' ניתקה מגע, אז מה שנותר לבית היהודי זה לעשות ספינים בתקשורת"

הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במפלגת 'עצמה יהודית' מגיבים בזלזול מופגן לדיווח ב'ידיעות' על 'קריאות מתוך הבית היהודי' שלא לאשר מחדש את האיחוד עם המפלגה, אם זו לא תתנער מגורמים כמו בנצי גופשטיין וברוך מרזל המייצגים לטעמם, את הסמן הקיצוני יותר במפלגה. ב'עצמה יהודית' כאמור מגיבים בזלזול לדיווח אך מביעים כאב לנוכח התמונה העגומה המצטיירת לפי שעה במפת מפלגות הימין שכפי הנדמה לא למדה את הלקח מהבחירות האחרונות.

"מעבר לגיחוך שבבית היהודי שמים עצמם כשופטי בג"ץ אשר פוסלים מועמדים של עוצמה יהודית, חשוב להבהיר שאין שום משא ומתן וגם לא יהיה לפחות כל עוד בבית היהודי ממשיכים בהתנהלות חצופה, פטרונית ושחצנית ". כך על פי גורמים ב'עצמה'.

לדברי הגורם, "הרב רפי באמצעות יועציו מנהל משא ומתן דמיוני בתקשורת כאילו הוא עומד בראש מפלגה עם 12 מנדטים, אך בפועל גם לפי הסקרים של אמש הבית היהודי שווה בין מנדט למנדט וחצי ומדובר במפלגה שהיא על סף קריסה…"

"אנו מציעים לרב רפי לפתור את הבעיות עם חבריו למפלגה שמחפשים מועמד יותר פופלארי ממנו ולא להתערב בשיבוץ מועמדים במפלגות אחרות. עוצמה יהודית תהיה בכנסת הבאה ואנו מתפללים שגם הבית היהודי יעבור את אחוז החסימה והרב רפי לא יצטרך לחזור לחלוצה".

בתוך כך, ולאחר שכבר החליטה בשבוע שעבר לפרק את השותפות עם איחוד מפלגות הימין, תקיים הערב עוצמה יהודית כנס פעילים ארצי באולמי היכל דוד בירושלים, בו יושק הקמפיין לקראת מערכת הבחירות הקרובה. בעוצמה יהודית הודיעו אמש כי הם ערוכים לקראת ריצה עצמאית, זאת לצד בחינת אפשרויות חיבור נוספות בגוש הימין.

בהודעה לקראת הכנס מטעם יו"ר עוצמה יהודית, ד"ר מיכאל בן ארי, נאמר כי "ההתרגשות היא גדולה. ההרגשה בשטח טובה מאד, ויש היענות רחבה מאוד מצד הפעילים. יש הצטרפות גדולה של כוחות חדשים ורעננים. הפעילים דרוכים לקראת השקת הקמפיין בכל רחבי הארץ".

השארת תגובה