תפילות בסאדיגורה לשלומו של כ"ק האדמו"ר

בעקבות מחלה קשה כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שוהה בחודשים האחרונים בלוס אנג'לס, בשבוע שעבר הוא אושפז שוב בעקבות זיהום חמור שהתגלה בגופו ונערכו עבורו תפילות

חנוכת הבית בסדיגורה ביתר, צילום שלומי טריכטר (18)
חנוכת הבית בסדיגורה ביתר, צילום שלומי טריכטר (18)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לקיים בנו חכמי ישראל: כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה אושפז באמצע שבוע שעבר בלילה בבית חולים בלוס אנג'לס, בעקבות שלא חש בטוב.

במהלך הבדיקות בבית החולים התברר כי לאדמו"ר יש זיהום חמור שהתגלה באופן פתאומי בגופו.

לפני כמה חודשים ובעקבות מחלה שהתגלתה בגופו של האדמו"ר טס האדמו"ר לטיפול רפואי בבית החולים בלוס אנג'לס והוא שוחרר לביתו, בעקבות החמרה במצב בריאותו הוא אושפז שוב והוא שוחרר.
בחסידות סאדיגורה פרסמו מודעות לציבור להעתיר בתפילה על רבי ישראל משה בן ציפורה פיגא לרפואה שלמה בתוך כל שאר חולי ישראל עמך בית ישראל.

למחרת התפרסמה מודעה בשם בית האדמו"ר "בשבח להשי"ת על העבר ובקשה על העתיד נקיים שליחות קודש של מר"ן האדמו"ר שליט"א, שביקש לומר בשמו לקהל הקדוש שיחי' "אני מכיר טובה על כל התפילות ולימוד התוה"ק וכל מה שפעלו לרפואה, וכשם שזכינו לראות עד עתה חסדים מגולים, כן יעזור השי"ת נמשיך לראות חסדים מגולים א.כ.י.ר".

עוד נכתב כי "הקהל הקדוש מתבקש להוסיף ולהרבות ולהעתיר בתפילה ותחינה להשי"ת, להתחזק בלימוד התורה בכלל ולימוד ברציפות ללא הפסק בדברים בטלים בפרט, ולהרבות בזכויות בכל מאי דאפשר מתוך אחדות הלבבות ושבת אחים גם יחד שנזכה לאור פני מלך חיים בבריות גופא ונהורא נפישא, וכל מילי דמיטב, בברכת עוד ינובון בשיבה ורעננים יהיו", בברכה נאמנה הגבאים.

השארת תגובה