חברת דרא החלה לשווק פרויקט חדש בשכונת מורשת במודיעין

חברת דרא החלה לשווק את פרויקט "קדם מודיעין" בשכונת מורשת במודיעין. מדובר בפרויקט במסגרת מחיר למשתכן המשלב גם דירות לשוק החופשי

פרויקט קדם מודיעין בשיווק חברת דרא בשכונת מורשת במודיעין קרדיט הדמייה וויופוינט 1 (1)
פרויקט קדם מודיעין בשיווק חברת דרא בשכונת מורשת במודיעין קרדיט הדמייה וויופוינט 1 (1)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הפרויקט נבנה על ידי חברת משכן אליהו וכולל 8 בנייני בוטיק בני 7-8 קומות עם 112 דירות, מתוכן 34 המיועדות לשוק החופשי. במסגרת השוק החופשי מוצעות למכירה דירות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. דירות 5 חדרים בשטח של 126 מ"ר עם מרפסות ענקיות כולל חניה ומעלית נמכרות החל מ-2.65 מיליון שקל.

לדברי דרור אוהב ציון, מנכ"ל ובעלים של חברת דרא שיווק נדל"ן "הפרויקט ממוקם בצמידות לפארק הארכיאולוגי חירבת אשון, המהווה ריאה ירוקה בלב שכונת מורשת. דיירי הפרוייקט ייהנו מגישה ישירה לפארק, ללא צורך בחציית כבישים ראשיים".

שכונת מורשת, הנמצאת בימים אלו בשלבי תכנון והקמה מתקדמים, נחשבת למנוע הצמיחה הבא של מודיעין. השכונה העתידית, שתתפרס על פני שטח של כ 1,686 דונם, תוקם בחלקה המערבי של העיר- למרגלות גבעת הברפיליה, מערבית לשכונת אבני חן וצפונית לשכונת נופים. על פי התכנון, צפויה מורשת להיות אחת השכונות הגדולות במודיעין, שתיבנה בבנייה ירוקה ותכיל כ- 4,200 יחידות דיור, חמישה בתי ספר וכ- 25 גני ילדים.

חברת דרא הוקמה בשנת 1996 ומתמחה בשיווק פרויקטי נדל"ן, עד היום שיווקה בהצלחה יותר מ-5,500 דירות ברחבי הארץ. לחברה חטיבה ייעודית שהוקמה המתמחה בפרויקטים של מחיר למשתכן מעורב עם מכירה לשוק החופשי.

השארת תגובה