באר שבע: גרנד אביסרור נערכים לאכלוס

גרנד אביסרור: 2 המגדלים הראשונים בפרויקט קיבלו טופס 4 ונערכים לאכלוס

פרויקט גרנד אביסרור בבאר שבע של חברת אביסרור - קרדיט וויופוינט - Copy
פרויקט גרנד אביסרור בבאר שבע של חברת אביסרור - קרדיט וויופוינט - Copy
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

2 המגדלים הראשונים בפרויקט הדגל של חברת אביסרור משה ובניו – פרויקט גרנד אביסרור שבשדרות טוביהו בעיר, קיבלו טופס 4 ונערכים לאכלוס בימים הקרובים.

מהחברה נמסר בנוסף כי קצב המכירות בפרויקט גבוה מאוד ושיווק הבניין השלישי נמצא בעיצומו. בשל כך, נמסר מהחברה כי היא צפויה לפתוח לשיווק בקרוב גם את המגדל הרביעי והאחרון בפרויקט.

יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק של החברה ציין, כי "בשעה טובה התקבל טופס 4 ל- 2 המגדלים הראשונים בפרויקט ובקרוב מאוד יחל האכלוס של הפרויקט שהביא איתו יוקרה אחרת לבאר שבע. אנו נתקלים בביקושים רבים לרכישת דירה בפרויקט ושיווק הדירות בניין השלישי מתקדם במהירות רבה. אני מאמין כי אכלוס המגדלים הראשונים בפרויקט יגביר את הביקושים לרכישת דירה בפרויקט. אל הפרויקט מגיעים רוכשים מכל הסוגים – אם זה משפרי דיור שרוצים להתגורר בדירה גדולה יותר, אם זה מצמצמי דיור שמבקשים לעזוב את הבית הפרטי הגדול ולעבור לדירה מפנקת במגדל, אם זה ילדים שהוריהם רכשו את הדירה כהשקעה טובה לילדיהם ואם זה זוגות צעירים. יש כאן מגוון של רוכשים שכולם בחרו בפרויקט בשל ייחודיותו ומיקומו המרכזי. בזמנים של היום, התא המשפחתי משוכלל יותר והמשפחה היא multi family שזקוקה למענה מהיר לכל צרכיה. מאחר שהפרויקט נותן מענה לכל סוגי הרוכשים הרבה רוכשים מכל הסוגים מוצאים מענה בפרויקט וזאת הסיבה לקצב המכירות המהיר"

פרויקט גרנד אביסרור תוכנן על ידי האדריכל סמי טיטו והוא מציע לדייריו מפרט ושירותים יוצאי דופן לאזור. הפרויקט כולל פארק פרטי גדול ומרווח עם מתחמי ישיבה שונים לרווחת הדיירים וכן מתחם ספא נפרד הכולל חדר כושר, סאונות, ג'קוזי, בית כנסת פארק שעשועים ועוד.

בחזית הפרויקט תוקם טיילת שתתחבר לקניון "גראנד קניון" בעיר ולאורך כל שדרות טוביהו. בצמוד לפרויקט שוכן בית ספר תיכון מקיף ו', גני ילדים, מבני מסחר, מבני ציבור, תחבורה ציבורית וכל יתר השירותים הנדרשים.

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 בבאר שבע ע"י משה אביסרור המכהן כיום כנשיא החברה. עד כה חברת אביסרור משה ובניו אחראית להקמתן של עשרות אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ כמו אילת, אזור, אשדוד, אשקלון, באר-שבע, בית שמש, גדרה, יבנה, ירושלים, מודיעין, ראש העין רחובות ועוד.

השארת תגובה