גבעת שמואל: נפתחה דירה לדוגמא בפרויקט ECO של חברת זיתוני

הדירה בעיצובה של מעצבת הפנים קארן ראובני כוללת 6 חדרים בשטח של 144 מ"ר ועוד 17 מ"ר מרפסת. החברה מדווחת כי 60% מהפרויקט נמכר עד כה

דירה לדוגמא בפרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת זיתוני - צילום ניצן הפנר (9)
דירה לדוגמא בפרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת זיתוני - צילום ניצן הפנר (9)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

דירה לדוגמא חדשה נפתחה ברמת הדר החדשה, גבעת שמואל, בפרויקט ECO של חברת זיתוני המוקם בימים אלו. הדירה בעיצובה של מעצבת הפנים קארן ראובני כוללת 6 חדרים בשטח של 144 מ"ר ועוד מרפסת.

החברה מדווחת בנוסף כי עד כה נמכרו 60% מהדירות בפרויקט. מרבית הדירות בפרויקט הן דירות גדולות בנות 5 ו-6 חדרים, מוצר מבוקש מאוד בסביבה.

לדברי אבי זיתוני הבעלים של חברת א.זיתוני מקימת הפרויקט "פתיחת הדירה לדוגמא בפרויקט תמחיש למתעניינים את חווית המגורים באזור המאופיין בעיקר בדירות גדולות. אזור גבעת שמואל מאופיין הן במשפחות חילונית והן במשפחות מסורתיות דתיות עם 4 ילדים ומעלה. בפרויקט אותו אנו מקימים ניתן למצוא דירות גדולות בשטח של כ- 145 מ"ר של דירות בנות 6 חדרים. סוג זה של דירות מבוקש מאוד הן כדי להקים בשטח הנוסף יחידת עבוד והן כדי להתגורר בדירה מרווחת".

פרויקט ECO הכולל 228 יחידות דיור שיתפרשו על פני 2 בניינים בני 20 קומות כשעיקר הדירות בפרויקט הן דירות גדולות בנות 5 חדרים ו- 6 חדרים. הקרקע עליה יוקם הפרויקט מתפרשת על פני 7 דונם ו – 200 מ"ר במשולש הדרומי בגבעת שמואל שנמצא במזרח גבעת שמואל סמוך לאוניברסיטת בר אילן וכביש מכבית. התכנית משתרעת על פני כ-300 דונם וכוללת כ-70 דונם של שטחים ציבוריים פתוחים וכ-45 דונם המיועדים לטובת מבני ציבור, לרבות בית ספר תיכון חדש שייבנה בשכונה.

השארת תגובה