נשות המיזם לביטחון תזונתי התכנסו בירושלים

נשות המיזם לביטחון תזונתי, הפועל מטעם משרד הרווחה וארגון החסד 'כולל חב"ד', התכנסו לאירוע מיוחד במרכז הרפואי 'שערי צדק' בירושלים • המיזם פועל כיום מול אלפי משפחות, הנהנות מידי חודש מהטבות כספיות ומהדרכות בריאותיות המסייעות להן בקשיי היום-יום

המיזם לביטחון תזונתי
המיזם לביטחון תזונתי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשות המיזם לביטחון תזונתי, הפועל מטעם משרד הרווחה וארגון החסד 'כולל חב"ד', התכנסו הבוקר (חמישי) לאירוע מיוחד במרכז הרפואי 'שערי צדק' בירושלים.

הפרויקט הושק לפני כשנתיים ובמסגרתו מחולקים למשפחות הסובלות מאי ביטחון תזונתי – כרטיס נטען לרכישת מזון בשווי של אלפי שקלים. המיזם פועל בעשרות רשויות ברחבי הארץ ועלותו השנתית נאמדת בעשרות מיליוני שקלים. הוא מורכב ממטה מנהל ורכזים אזוריים שכל אחד מהם אחראי על עבודתם של שמונה רכזים יישוביים.

עם קליטת המשפחה, היא מקבלת את הכרטיס שמאפשר רכישת מוצרי מזון בסכום כסף מוגדר ברשתות נבחרות ובחנויות מקומיות, וקניית ירקות ופירות ומזון יבש (שיובלו לבתי המשפחות) בסכום נוסף.

לצד הכרטיס המיוחד ובמסגרת המיזם הלאומי לביטחון תזונתי, משתתפים אותן משפחות בסדנאות מיוחדות וערכיות, במטרה לסייע להם להשתמש נכון עם הכרטיס המגנטי, להבין את ערכם של המוצרים הבריאים, של השפעת הפירות והירקות על איכות החיים ועוד. המיזם זוכה להצלחה גדולה ומסייע בפועל למשפחות רבות בקשיי היום יום.

באירוע שנערך היום בירושלים, השתתפו רכזות מכל רחבי הארץ ונהנו מתכניה עשירה ומעמיקה.

במהלך האירוע נשאו בפניהם דברים צוות בית הרפואה, מנהלי מחלקת התזונה ודיאטה, קידום בריאות האישה, סיעוד ועוד.

הרב שלום דוכמן, מנהל 'כולל חב"ד' שהגיע במיוחד מניו-יורק, נטל חלק באירוע וראה מקרוב את ההצלחה האדירה בשטח.

הגיבוש של הרכזות מהווה שלב נוסף בהתפתחות המיזם לביטחון לאומי, עליו חולש הצוות המסור של 'כולל חב"ד', יחד עם משרד הרווחה.

השארת תגובה