קרינת 5G: נבחרי הציבור אחראים לאסון

שי דן-און
שי דן-און
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

על פי מומחים רבים בעולם, טכנולוגיית 5G מהווה סכנה קיומית לכל בני האדם וכל מערכות החיים הביולוגיות בטבע בעולם: צמחים, חרקים, דבורים וכל החרקים המאבקים, בעלי חיים ובני אדם.

וגם בנוסף להכל, היא גורמת להכחדה של כל המיקרואורגניזמים באדמה. מה שמוביל לתגובת שרשרת, שמסתיימת באסון אקולוגי.

להלן קישור למסמך המציג סיכום של טווח זמן של 15 שנים (2000-2015) המסכם את האסון האקולוגי באוסטרליה, זה הוא הפארק הלאומי של מורשת עולמית. הנקרא: Nardi area of the Naightcap National Park World Heritage Area

שבו פרסו המון אנטנות ששידרו קרינה אלקטרומגנטית בכל הסביבה. וגרמו להכחדה של כל המיקרואורגניזמים, ופגיעה קשה ביותר בכל מערכות הביולוגיות באזור זה.

מספיק שאדמות ישראל דלות, ומשתמשים בהמון חומרי הדברה, אז גם מתכננים לפרוס טכנולוגיה שתשמיד את כל המיקרואורגניזמים באדמה ותוביל לאדמות שלא יהיו מסוגלות לתת חיים לצמחים בארץ.

מדובר על פגיעה קשה בחקלאות והכלכלה בארץ.

תוכנית הפריסה של מיליוני אנטנות G5 ומיליוני מונים חכמים בכל הארץ חייבת להיפסק.

עובדי ציבור מחויבים להגן על הציבור ולבדוק לעומק את ההשלכות והסכנות הרבות של טכנולוגית G5

אם המידע על הסכנות וההשלכות של טכנולוגית G5 הוצג לבעלי תפקידים ציבוריים, והם בוחרים להתעלם ולהמשיך לקדם את פריסת טכנולוגית G5 בארץ, אז אומר הדבר שהם פועלים בכוונה תחילה כדי לפגוע. והם שותפים למחדל שגובל בפשע.

סימוכין:

מעלים את התדר

3 תגובות
  1. קשקוש בקומקום והטעיית הציבור שלא בקי בתחום.
    מייבש שיער ביתי יותר מסוכן פי אלף מכל הקרינה של אנטנות הסלולר גם יחד: http://bitly.com/Ips8HO.

  2. "קשקוש בקומקום" אמר מי שמתפרנס מהטכנולוגיה הנ"ל ומשיווקה. אם היית מבין משהו בקרינה, היית יודע שהתדרים המדוברים של האנטנות גבוהים באלפי מונים מהתדרים שפולט מייבש השיער הביתי. מעבר לכך, שהשימוש במייבש שיער מסתכם אולי בעשר דקות ביום במקרה הגרוע (אלא אם אתה עובד מספרה) , בעוד שסביבנו כ-ל הטכנולוגיה הופכת לאלחוטית\סלולרי. די לשקרים שלך אבי וייס. נמאסת על כולם כבר.

  3. הנזק של דור 5 הוא מסוכן ביותר הרבה מן התועלת, אין לתת אישור לכך. מטריד ביותר!!!!

השארת תגובה