פרס חינוך ארצי הוענק ל'גן נעמי' של אגודת ישראל

בטקס שנערך בלשכת ראש העיר בהשתתפות נציג משרד החינוך, הוענק הפרס הארצי לגן הילדים הוותיק בניהולה של הגב' נעמי יהושע

גן נעמי אגוי 2
גן נעמי אגוי 2
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בחודשים האחרונים התבשרה הנהלת 'גן נעמי' ברחובות, על זכייתה ב"פרס חינוך ארצי", על ידי משרד החינוך. בטקס חגיגי שהתקיים השבוע בלשכת ראש העיר, בהשתתפות נציג משרד החינוך, צוות הגן, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום, צוות מחלקת 'חינוך חרדי', ומנהלת אגף החינוך אפרת צוקרמן, הוענק הפרס למנהלת הגן נעמי יהושע.

הפרס ניתן על הישגים חינוכיים ייחודיים, פורצי דרך ויצירת אקלים חינוכי מיטבי, שבו התלמידים מועשרים בפן הלימודי, הרגשי, החברתי והערכי.

ראש העיר רחמים מלול, ציטט בדבריו את שלל נימוקי וועדת הפרס של משרד החינוך על הגן, המפרטים את הגישה הלימודית הייחודית והאפקטיבית בגן. "גן נעמי מתאפיין בפילוסופיית 'הגן העתידי' בשילוב מתווה כישורי חיים בגיל הרך ובהלימה לערכי המורשת והתרבות", אמר ראש העיר והוסיף: "הגננת נעמי השכילה לחבר בין הגישות, לחשוב 'מחוץ לקופסא', וליזום רעיונות פורצי דרך של יוזמות חינוכיות מלמדות, מעצימות ונגישות לילדים ולהורים".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום ציין כי "מערכת החינוך בעיר נחשבת לאחת הטובות בארץ כתוצאה מהשקעה רבת שנים. אני מברך על הצטרפות 'גן נעמי' למוסדות החינוך המצטיינים בעיר, שהפכו את מלאכת החינוך לאמנות ומודה לראש העיר על הובלת מערכת החינוך העירונית למצוינות".

את האירוע חתמה הגננת נעמי יהושע, שלא הסתירה את התרגשותה מהאירוע, כשהיא מציגה בפני הנוכחים את חזונה בכל הקשור להכלה של ילדים מתקשים הלוקים בבעיות התנהגות שונים. "הכלה ושילוב של ילדים מתקשים עם בעיות התנהגות הם לא חינוך מיוחד. הילדים בגן שלנו לומדים את השפה הרגשית, איך להתנהל אחד מול השני, איך להתחבר גם כשיש קונפליקטים והתנהגויות לא ראויות. המיוחד בגן הוא שאנו מלמדות את הילדים איך להרפות. בנינו בגן מרכזי פעילות מגוונים ועיצבנו סביבות למידה מיוחדות, כגון מרכז ספורט, נגריה, מרכז ארכיאולוגיה וכל זאת על מנת ליצור לילדים מרחבי עניין ומנוחה", אמרה.

השארת תגובה