המקובל למקלב: "מי שפועל נגד השבת – לא יכופר"

ח"כ אורי מקלב ערך סיור מקיף בטבריה, שם נועד עם חברי האופוזיציה, רגע לפני הצבעה גורלית # מקלב המשיך לחריש לפגישה עם ראש המועצה והרבנים

מקלב 2
מקלב 2
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בצל פגרת הבחירות, יצא ח"כ אורי מקלב לעיר טבריה שם נועד עם חברי מועצת העיר מסיעות האופוזיציה בראשות יו"ר דגל התורה בעיר ומועמדה לכנסת, דוד אוחנה. בפגישה נדונו הפעולות האפשריות לקראת ישיבת מועצת העיר המכרעת שתתקיים בשבוע הקרוב, זאת בצל המתיחות הרבה עם ראש העיר רון קובי.

יצוין כי על פי הנוהל, לאחר ישיבת מועצת עיר זו יפוטרו חברי מועצת העיר ולאחר מכן תוקם ועדה קרואה במקומו של קובי. ח"כ אורי מקלב חיזק את חברי מועצת העיר ואמר כי הם מגלים אחריות גדולה: "ניסו לפתות אתכם במשרות כדי להצביע על התקציב עם ראש העיר, אבל הוכחתם שעתיד העיר חשוב לכם".

לאחר מכן ביקר מקלב בתלמוד תורה חמדת התורה שבנשיאות המקובל הגאון הרב דב קוק, משם המשיך למעונו של המקובל להתברך ולהיוועץ. הגאון הרב קוק אמר כי מי שפועל כנגד השבת לא ינוכה ולא יכופר.

עם סיום ביקורו בעיר טבריה, חבר הכנסת אורי מקלב שם פעמיו מהרה יחד עם צוות לשכתו המורחב אל עבר העיר חריש שנמצאת בתנופה, כאשר עשרות רבות של אברכים מעתיקים את מקום מגורם אל העיר המתפתחת. מקלב פתח את ביקורו בעיר בפגישת עבודה שגרתית עם ראש המועצה יצחק קשת שם עמדו אחר צרכי הציבור ופיתוח העיר.

בסיור עם ראשי הקהילות, הסביר מקלב כי על אף שהיו ציפיות אחרות ותוכניות אחרות מחריש וכעת שזה בנוי נחמץ הלב לראות זאת – אבל כיום שיש פתרון דיור ויש קול תורה ביישוב, ניתן לבוא ולגור במקום ולשמר יחסי שכנות טובים עם המקומיים.

מקלב חתם את ביקורו בחריש בבית מדרשו של הרב אשר זיגדון, שם שוחח עם האברכים הלומדים במקום ושיבח אותם על היותם מהנחשולים במקום.

השארת תגובה