מותג הרחצה "כיף" משיקה סדרה מיוחדת לקיץ

"כיף" מרחיבה את סדרת תחליבי הרחצה ומשיקה ניחוחות חדשים של גלידה, מפנקים ומועשרים בלחות: סורבה מנגו, מסקרפונה פירות יער ומנטה קפואה

צילום: מוטי פישביין
צילום: מוטי פישביין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

"כיף", המותג המוביל בישראל בתחום הרחצה, משיק לכבוד הקיץ מהדורה מיוחדת של תחליבי רחצה חדשים, מפנקים ומרעננים במיוחד. הסדרה בניחוחות מטריפים של גלידה וחתומים שיהפכו כל מקלחת ל"מוי כיף".

התחליבים החדשים מועשרים בלחות ומגיעים בניחוחות מרעננים של גלידה: סורבה מנגו, מסקרפונה ופירות יער ומנטה קפואה – בפורמולה מועשרת בלחות המעניקה לעור תחושת רכות מלטפת, והופכת כל מקלחת לחוויה מרעננת עטופה בניחוחות מטריפים.

סדרת תחליבי הרחצה של "כיף" מתאימה לכל סוגי העור, משאירה את עורך נקי, גמיש ורענן. הפורמולה החדשה מועשרת בחמאת שיאה, ויטמין E ואלוורה היוצרת חווית ניקוי מלטפת ותחושה של עור נמרץ ורענן המבושם בעדינות בניחוח הנשאר לאורך שעות ארוכות.

סדרת תחליבי הרחצה החדשה מצטרפת למגוון הרחב של "כיף", הכולל את סדרת תחליבי הגלידות, תחליבי הרחצה MILK ושמפו ומרכך BE EXTRA ORDINARY שהושקה לאחרונה בפורמולה משופרת, ההופכים את חוויית הרחצה למפנקת, קלילה ואנרגטית. בהמשך השנה צפויות הפתעות חדשות "מוי כיף".

  • מחיר: כ-12.90 ש"ח, לתכולת 700 מ"ל
  • ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם ברחבי הארץ
השארת תגובה