צה"ל מציג: מוכנות ללא גבולות

הכירו את לוחמי חטיבת השריון 401: הם היו אלו שהגיבו ראשונים בסבב הלחימה שנקווה והיה גם האחרון מול המחבלים מעזה • וגם: כמה מלים מקצין המבצעים של החטיבה, סרן מתן אופיר

חיילי צה"ל מוכנים
חיילי צה"ל מוכנים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בצפון ובדרום, מול חמאס וחיזבאללה עומדים לוחמי חטיבת השריון 401 איתנים לכל תרחיש.

בסבב הלחימה האחרון היום הם אלו שהגיבו ראשונים ״אנחנו נמצאים סביב השעון על הגדר, ישנים אוכלים ומבלים ימים כלילות בתוך הטנק. תקפנו לאורך כל הסבב האחרון, מספר רב של מטרות משמעותיות של ארגון הטרור חמאס והסבנו להם נזק רב, אנחנו עומדים על המשמר, חזקים ומוכנים מתמיד, לא ניתן לאף אחד לפגוע בביטחון המדינה ובבטחון אזרחינו. נמשיך לעמוד על המשמר ולהגן על המדינה ועל האזרחים- בכל הכוח" אומר סמל ע' מפקד טנק בגדוד 46 השומרים בגבול עזה.

"השמירה 24/7 של הגבול הינה משמעותית מאין כמוה, בכך שהטנקים והחיילים עומדים מוכנים מול האויב אנו מונעים את האירוע הבא ושומרים על הגבול שקט" מספר מקבילו לחטיבה מגדוד 9, סמל ראובן הלימי, אשר מוצב בגבול לבנון. גדודי החטיב הפזורים כעת בכל רחבי הארץ, צפון ובדרום, בעזה סוריה ולבנון, שומרים על הביטחון השותף בכל גזרות המדינה.

"החיילים שלנו מאומנים לכל תרחיש" מספר קצין המבצעים של החטיבה, רס"ן מתן אופיר.

"החטיבה מתנהלת בנוהל של 17 שבועות קו ו-17 שבועות אימון. באימון נבחר כל פעם איזור אחר אחיו כל החטיבה מתאמנת למצב של מלחמה, אצלנו האימון הבא יהיה ללחימה בעזה".

"בנוסף כל גדוד שלנו עובר אימון לפני תעסוקה מבצעית. באימון, הגדוד לומד את האיזורים השונים, האתגרים, האיומים בגזרה ואפילו את השפה המבצעית המתאימה לאזור".

"הגדודים שלנו פרוסים עכשיו בכל חלקי הארץ, יש לנו גדודים מול לבנון, סוריה, עזה ואפילו יהודה ושומרון. החטיבה בנויה עם שלושה גדודי טנקים, גדוד הנדסי ופלוגת סיור. הלוחמים מאומנים הן לשמירה על גבי טנקים וכלי רקם והן בצורה רגלית בצמתים של איו"ש".

"לא משנה באיזו גזרה אנחנו שומרים או מול איזה אויב אנחנו נלחמים אנחנו נעשה הכל על מנת לשמור על אזרחי המדינה בצורה הטובה והמקצועית ביותר".

3 תגובות
  1. מאז מלחמת 1948 לא היה מצב שעשרות ומאות אלפי ישראלים יהודים יהיו מופקרים לתקופה הארוכה מאשר מלחמת בשיחרור לחסדי הפלסטינים. חלקם בעזה חלקם בגדה וחלקם טרור אזרחי בנגב ובגליל.

  2. מידע אישי.הצבא לא מוכן. חסרים חילים קרבייםבשריון ואפילו בחיר. חיל אויר על הקצה והודות לחילות נאמנות יש הקלה. יש שפע
    ב8200. בינתיים פותרים משרות חובה בלי חשבון
    והפוליטיקאים אומרים שאי אפשר לכפות שרות, רק על החילונים.

  3. טוב שרק החילונים עושים צבא !!! כל אחד והשתמטות שלו..

השארת תגובה