צפת: פארק ענק יוקם במאור חיים

החלו העבודות להקמת פארק ענק למשפחות וילדים במאור חיים

החלו העבודות להקמת פארק מאור חיים, צילום עיריית צפת
החלו העבודות להקמת פארק מאור חיים, צילום עיריית צפת
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שראש עיריית צפת שוקי אוחנה קיים סיור עבודה בשכונת מאור חיים יחד עם הצוותים המקצועיים בעיריית צפת לבחינת דרכים לפיתוח וטיפוח השכונה והודיע כי יוקם פארק ראשון מסוגו באזור מאור חיים- השכונה החרדית הגדולה בצפת, השבוע החלו העבודות בשטח.

מדובר בפרויקט רחב היכף שעלותו מוערכת בכ 1.4 מיליון שקלים, הפארק ישתרע על שטח ענק של כ- 2,000 מטרים. מדובר בפארק המהווה המשך ישיר לפארקים שנפתחו לאחרונה ברחבי העיר צפת- פארק עמק התכלת והגן הזאולוגי, ולעבודות לפיתוח והקמת פארקים חדשים בכל רחבי העיר צפת לרווחת התושבים.

ביום ראשון החלו הטרקטורים להכשיר את השטח לקראת הקמת הפארק כאשר ראש העיר הנחה את הצוותים לתגבר את כ"א בשטח על מנת לקצר את משך הפרויקט שיימשך כשלושה חודשים. בפארק במאור חיים יוצבו מתקני משחק רבים לילדים על משטח מרוכך ובטיחותי, יוקמו שבילי הליכה, שטחים ירוקים עם מדשאות וצמחייה, פינות ישיבות יפוזרו לאורך הפארק ותוקם מרפסת ישיבה הצופה על הגן כולו שתאפשר להורים לשמור על קשר עיין עם הילדים. הגן יהיה מקורה, מה שיאפשר בילוי גם ביימי הקיץ החמים.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה הנחה לקדם את הקמת הפארק על מנת לתת מענה מידי למצוקת גני המשחקים באזור זה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין : "לאחר שנים של הזנחה וחוסר פיתוח, עם כניסתי לתפקיד התחלנו לבצע יישור קו ומבצעי ניקיון בכל שכונות העיר, במקביל לקידום תוכניות ופרויקטים משמעותיים. אני שמח לבשר כי השבוע התחלנו בפרויקט להקמת פארק גדול בשכונת מאור חיים המביא בשורה למשפחות וילדי השכונה. בפארק יוצבו מתקני משחקים לצד שטחים ירוקים, מסלולי הליכה ופינות ישיבה לרווחת התושבים. זאת, במקביל לקידום תוכניות נוספות בשכונה זו ובכלל שכונות העיר צפת".

2 תגובות
  1. מה עם השכונות המוניות סביב להם לא מגיע שתקיים את הבטחתך לשפר את הניקיון והתברואה ????

  2. מה הקשר בין הפרק הזה שאין שמה 2000 מ"ר אולי 10% לבין פארק עמק התכלת והגן הזאולוגי שהיו קיימים כבר שנים ללא קשר לראש העיר?

השארת תגובה