טראמפ: תקיפת איראן לא בוטלה אלא נדחתה

בארה"ב מדווחים כי למרות ביטול המתקפה על מתקני צבא איראניים בתגובה להפלת המל"ט, ביצעה יחידת הסייבר של צבא ארה"ב מתקפה משולבת על מערכות מחשוב אסטרטגיים שלה

טראמפ
טראמפ
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

לאור הביקורת שספג והספקולציות שבאו בעקבות ביטול התקיפה באיראן שתוכננה ליום שישי לפנות בוקר, צייץ הלילה הנשיא טראמפ את ההודעה הבאה, "התקיפה לא בוטלה אלא נדחתה".

מאז ההודעה על ביטול התקיפה באיראן בתגובה להפלת המל"ט האיראני, לאחר שההנחיה כבר ניתנה והמטוסים כבר היו בדרך, זכה הנשיא טראמפ לביקורת חסרת תקדים מצד מדינות רבות שהאשימו אותו בפגיעה אנושה בכושר ההרתעה של המעצמה הגדולה בעולם.

מוקדם יותר צייץ טראמפ כי ארה"ב תטיל סנקציות חדשות על איראן כבר ביום שני הקרוב. "אנו נטיל סנקציות משמעותיות נוספות על איראן ביום שני. איראן לא יכולה להחזיק בנשק גרעיני. תחת התוכנית הנוראית של אובמה, האיראנים היו משיגים גרעין תוך שנים ספורות".

יצוין, כי על פי ה'וושינגטון פוסט' הרי שמיד לאחר הפלת המל"ט האמריקני על ידי איראן, החלו אנשי יחידת הסייבר האמריקנית במתקפה נרחבת נגד איראן, מתקפה שפגעה במערכות מחשוב אסטרטגיים שלה ומנעה ממנה את האפשרות לשלוט בשיגור רקטות וטילים.

השארת תגובה