הסוד שלא סיפרו לכם על דור-5

תוצאות ניסויים בבעלי חיים הושוו למחקרים על 97 אנשים, שהיו חשופים בזמן עבודתם לגלים מילימטריים ואשר אישרו את ההשפעה של גלי רדיו על המטבוליזם באורגניזם. במיוחד נצפו השפעות על מטאבוליזם והפרעות למערכת העצבים

Electronics. Laptop, mobile phone and tablet pc. 3d
Electronics. Laptop, mobile phone and tablet pc. 3d
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לפי דו"ח מארה"ב שהיה לפני כן סודי, מדענים רוסיים לפני 1977 הראו שגלים מילימטריים, כמו אלו שמתכוונים להשתמש בדור החמישי, פוגעניים ומשפיעים על תפקודים גופניים מרובים. כבר אחרי 15 דקות חשיפה ליום במשך 60 יום, נראו השפעות פוגעניות על העור, מערכת העצבים האוטונומית, המערכת ההורמונאלית, מטאבוליזם ומערכת חיסון. הדו"ח מארה"ב (מסוכנות הממשלה JPRS Joint Publication Research Service) פורסם לראשונה ב- 2012 אבל נכתב ב- 1977.

מסקנת הדו"ח היא שהמחקר הראה שלגלים מילימטרים יש השפעה מזיקה בהתבסס על ניסויים בבעלי חיים ומחקרים בבני אדם חשופים. דרגת הנזק קשורה לאורך החשיפה ולמאפיינים אינדיווידואליים. הדו"ח מתאר את התוצאות של ניסויים בבעלי חיים שבהם חולדות חשופות ל- 15 דקות ליום במשך 60 יום ל- 37.5- 60 ג'יגה הרץ ב- W/m2 10. זו אותה רמת קרינה שהרשות השבדית לבטיחות קרינה טוענת שהיא מגינה על כולם למשך 24 שעות חשיפה לתקופת זמן בלתי מוגבלת, עם שולי בטיחות שלוקחים טווח בטחון של פי 50 פחות מרמת הקרינה שבה "התגלו" השפעות בריאותיות. מה שאומר שלא התגלו השפעות מזיקות מתחת ל- 500 W/m2. באפריל 2018, ה- National Post וסוכנות הטלקום נתנו לחברת אריקסון רישיון לבדיקות דור חמישי בשבדיה, עם 26 ג'יגה הרץ.

לפי הדו"ח, בין ההשפעות המזיקות שנצפו בניסויים בבעלי חיים:

1. פגיעה בעצבים בעור. נפגעה שכבת המיילין שמגינה על כל העצבים העיקריים בגוף.

2. השפעה על רקמות בשריר הלב, כבד, כליות וטחול. ברקמות האלה הופיעו חלקיקים קטנים מתים ושינויים ברקמה.

3. פגיעה במערכת החיסון. היכולת של מח העצם ליצור דם והרקמה הלימפטית נפגעו. תאי הדם האדומים ותאי הדם הלבנים, הלימפוציטים, ירדו בזמן שתאי הדם הלבנים אאוזינופילים ונויטרופילים עלו. במח העצם, תאי דם אדומים לא בוגרים עלו ותאי דם לבנים ירדו. היתה השפעה על הספקטרום של החלבון בדם. אלבומין ירד ומספר הגלובולינים ירד. חומצות אמינו חופשיות ירדו ב- 22%.

4. היתה השפעה על תפקוד מערכת העצבים המרכזית והאוטונומית

5. השפעה על מערכת ההורמונים. קורטיזון עלה. רמות חומצה אסקורבית (ויטמין סי) בקורטקס האדרנל היכן שמיוצר קורטיזון ירדה בכמה אחוזים. זה מצביע על כך שגלים מילימטריים משפיעים על המערכת של ההיפותלמוס, בלוטת יותרת המוח היכן שהורמונים שונים מיוצרים או מעוררים. בהיפותלמוס של המוח, אדרנלין עלה בזמן שנוראפינפרין ירד. בבלוטות האדרנל, כמות האדרנלין הוכפלה בזמן שנוראפינפרין ירד ב- 11%. בבלוטות האדרנל, אדרנלין עלה ב- 60% במשך 10 ימים לאחר סוף החשיפה.

6. השפעה על המטבוליזם. הקרינה עיכבה צריכת חמצן והמרת אנרגיה במיטוכונדריה של הכבד, כליות, לב ומוח של החולדות. הפוספורילציה של ATP ירדה ב- 64% בכבד ובכליות, מה שאומר שהמטבוליזם הושפע באיברים אלה. פחתו כמה אנזימים שמשתתפים בהמרת אנרגיה זו .
7. עיכוב של כל התפקודים. ירידה ברמות אנרגיה גרמה לעיכוב של כל תפקודי הגוף.

השפעות דומות על בני אדם

הדו"ח מארה"ב גם מדווח שתוצאות ניסויים בבעלי חיים הושוו למחקרים על 97 אנשים, שהיו חשופים בזמן עבודתם לגלים מילימטריים ואשר אישרו את ההשפעה של גלי רדיו על המטבוליזם באורגניזם. במיוחד נצפו השפעות על מטאבוליזם והפרעות למערכת העצבים.

מסקנה: המחקר מצביע על פעילות ביולוגית גבוהה והשפעות מזיקות מחשיפה לגלים מילימטריים על האורגניזם. ההשפעה על תגובות ביולוגיות התגברה עם עלייה בזמן החשיפה והיתה תלויה במאפיינים אינדיווידואליים.

מקור

4 תגובות
  1. כולם רצים ריצת אמוק לדור 5. מנסים לשכנע אותנו שזה טוב לנו, אבל דור חמש יביא את עולם "האח הגדול" של אורוול. ברמה שניתן לצפות באדם אפילו בביתו!!
    אל תהיו פתאים בלי הפסקה, יש מי שמעוניין לנצל את הבלבול ולדחוף לנו תיעדוף תוכן..
    מדובר בניסוי והתעללות באזרחים, במיוחד בילדים שרגישים יותר מעניין בכמה עשרות אחוזים יקפצו מקרי הסרטן בילדים!!! לכל מי שאכפת מהילדים שלו, במקום להשקיע בסיבים אופטיים שזה הרבה יותר בטוח רוצים דור 5 טיפשים הבדיחה על חשבונכם…

  2. טוב שמישהו מעז לכתוב את האמת. אולי אנשים יתעוררו ויתחילו להילחם נגד דור5

  3. תודה רבה על המידע.
    האם יש למישהי/ו קישור לדו"ח שמוזכר בכתבה?

השארת תגובה