משווים את תנאי החשבון

ח"כ הרב מלכיאלי: נפעל להשוות את שכרם של רואות החשבון החרדיות במגזר החרדי

מלכיאלי בגוינט
מלכיאלי בגוינט
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

באירוע נשים חרדיות רואות חשבון שיזם ג'וינט ישראל אמר ח"כ מלכיאלי כי יש לפעול ליישום החוק של משרד הפנים להשוואת שכרם של רואות החשבון החרדיות במגזר הציבור לשכר במגזר הכללי

מאות נשים חרדיות נשות אברכים המפרנסות את משפחותיהן כרואות חשבון, התכנסו בירושלים לכנס מיוחד שיזם ג'וינט ישראל כחלק מפרויקט רחב היקף לאיגוד הנשים החרדיות שעוסקות במגוון רחב של מקצועות. אורח הכבוד באירוע היה ח"כ הרב מיכאלי מלכיאלי שהבטיח כי בקדנציה הבאה, יפעל ליישום החוק הקובע השוואת שכרם של רואות החשבון החרדיות העוסקות במגזר הציבורי, לרואות החשבון במגזר הכלכלי 'יש לפעול בכל הכוח לביטול אפליות שקשורות בבירוקרטיה שאבד עליה הכלח' אמר הרב מלכיאלי. הוא שיבח את הנהלת ג'וינט ישראל שפועלת במגוון רחב של תחומים למען המגזר החרדי ויוזמת את הפעילות הברוכה למען זכויות הנשים החרדיות בשיתוף פעולה מלא עם נציגי הציבור החרדי. ח"כ מיכאל מלכיאלי הודה למר ראובן גורבט ראש תחום חרדים ג'וינט ישראל – תב"ת הרב יצחק טרכטנגוט מנהל תוכנית החרדים בארגון ובנצי שוורץ מנהל פרויקט קהילות בג'וינט שעוסקים כל העת במציאת דרכים נוספות ופתרונות תעסוקה כשרים בהכוונת הרבנים.

ראשי הג'וינט הודו לח"כ הרב מלכיאלי על התגייסותו למען השוואת שכרם של רואות החשבון, שיש בזה בשורה גדולה לנשים חרדיות רבות שמועסקות במגזר הציבורי.

האירוע הנוכחי הוא חלק מסדרת אירועים לנשים חרדיות שעובדות במגוון מקצועות. רק לאחרונה התקיים בפתח תקווה אירוע דומה לנשים חרדיות העוסקות בתחום ההיי טק בשיתוף עם חברות מובילות בתחום התוכנה.

השארת תגובה