המובילים לא עונים לטלפון? כך תבחרו חברה להובלת דירה

מעבר דירה
מעבר דירה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אנו נמצאים בפתחו של הקיץ וכמו בכל שנה, גם בחודשים הקרובים יותר משפחות עומדות בפני מעברי דירה. כמה יותר אתם תוהים? על פי בדיקה שנעשתה לאחרונה עולה שבחודשי הקיץ בדגש על יולי ואוגוסט, ישנה עליה של פי 3 ויותר במספר המשפחות שעוברות דירה – ביקוש שתורם לשתי תופעות שהופכות את האתגר הנוכחי למורכב עוד יותר.

האחת היא עליית מחירים של 20% ויותר במחירי הובלת דירה ממוצעת והשנייה היא יותר בעיות וקונפליקטים בין מובילים ללקוחות.

לאור החשיבות של בחירת חברת הובלה מומלצת ולאור העובדה שגם כך מדובר בשירות יקר למדי, ריכזנו מספר טיפים עם מומחי האתר ASK5 להשוואת מחירי הובלה, שיעזרו לכם להתמודד עם האתגר באופן מעורר כבוד שיבטיח בחירה נבונה בחברה מומלצת להובלת דירה במחיר הוגן ואפילו זול.

השוו מחירים כדי לדעת כמה עולה ההובלה

הרצון להבין כמה תעלה הובלת הדירה מובן לחלוטין מפני שהידע יעזור לכם לסנן הצעות מחיר ולהתכונן להוצאה הקרובה. למרות החשיבות של הנושא, מאוד קשה לדעת מה יהיה המחיר וגם מי שעבר הרבה דירות במהלך חייו לא יכול לחזות כמה תעלה לו ההובלה.

אז מה עושים ואיך יודעים שמשלמים מחיר הוגן ואפילו זול? משווים הצעות וכדי לעשות את זה באופן יעיל ניתן להיעזר באתרי אינטרנט להשוואת מחירי הובלת דירות ומאפשרים לכם לקבל מספר הצעות מחיר מחברות פנויות באזור המגורים שלכם.

השוואת מחירים היא הדרך המומלצת מאחר שלביקוש ולהיצע יש תפקיד מרכזי בקביעת המחיר שתשלמו כך שאם אתם פונים לחברה עמוסה, יכול מאוד להיות שתצטרכו לשלם יותר בעוד שמובילים שאינם עובדים יכולים לבקש סכום הרבה יותר זול.

למצוא חברת הובלה בשלב מוקדם

במעבר דירה, הרבה מאוד דברים מתחילים ומסתיימים בבחירה נבונה של חברת הובלות. נשמע מאוד פשוט אך לעתים קרובות ובעיקר בתקופות שהביקוש להובלה גבוה במיוחד, נוצר מצב שבו כולם רוצים את החברות המומלצות (מסיבות מובנות) כך שאם תזכרו בשלב מאוחר לחפש מובילים, אתם עשויים להישאר עם מבחר מאוד מצומצם של:

  1. חברות פחות מקצועיות.
  2. יותר יקרות.
  3. ולבסוף כאלה שיכולות להוביל את הדירה שלכם בשעות לא שעות…

שלוש נקודות שאף אחד לא מעוניין שיקרו לו וכל מה שצריך כדי להימנע מהן הוא פשוט מאוד להתחיל ולחפש מובילים חודש לפני המעבר בחודשי החורף ואפילו חודשיים לפני שאתם עוברים דירה אם מדובר בחודשים יולי ואוגוסט.

התמקחות נכונה ומקובלת

ישראלים בדרך כלל אינם פראיירים ויודעים איך להתמקח ולנסות להוריד את המחיר ככל שניתן. יחד עם זאת בשירותי הובלה חשוב מאוד לעשות את זה כמו שצריך ובאופן מכובד ובעוד שכולנו מכירים סיפורים על מובילים שדפקו ברז או עשו בעיות, מעט מאוד מכירים סיפורים על צרכנים שסיפרו בטלפון למוביל שצריך להעביר רק 10 קרטונים ומקרר כשבפועל היה הרבה יותר מזה.

הסתרת פרטים וחוסר הגינות אולי יבטיחו לכם מחיר יותר זול בטלפון אך בפועל יגרמו לבעיות ולתשלום הרבה יותר יקר ביום ההובלה.

זה לא אומר שלא ניתן להתמקח – מומלץ ואפילו רצוי אך חשוב להיות הוגנים ולהתמקד בהשוואת מחיר וקבלת שירותים נוספים ששווים כסף כמו קרטונים, אריזה וכיוצא בזה.

אל תתפשרו על האיכות – בחרו בחברה מומלצת

המובילים הולכים ללוות אתכם כמה שעות ולהתעסק עם חפצים אישיים ויקרים ועל כן מאוד חשוב לבחור בחברה טובים שישרו אווירה טובה ונעימה מצד אחד ויחד עם זאת שיהיו מקצועיים כדי שיעמדו במשימה באופן משביע רצון.

יש כמה דרכים להזמנת מובילים מומלצים כשהדגשים הנפוצים הם:

  1. לבחור בחברת הובלה באזור המגורים שלכם שיכולה לספק שירות מהיר וזול. לנוחיותכם, אפשר להשוות הצעות למגוון שירותי הובלה, אריזה ומנוף באזור מגוריכם ברשימת אזורי שירות נרחבת שמכסה את כל מדינת ישראל ושכוללת מגוון רחב של חברות ומובילים.
  2. לחפש חוות דעת במספר מקורות כמו רשתות חברתיות, גוגל, אתרים אובייקטיביים וכדומה. היעדר תגובות עשויה להצביע על חברה חדשה או כזאת ששינתה את שמה לאחרונה – דבר שצריך להעלות סימני שאלה.
  3. לבדוק שיש לחברה ביטוח מתאים להעברת דירות.

לאחר שבדקתם את כל הנתונים הללו והגעתם למסקנה שמצאתם חברה טובה במחיר שמתאים לכם צריך לחתום על חוזה שמתייחס לכל מה שנקבע וקובע סכום כספי שאותו צריך לשלם במידה שמישהו מהצדדים מפר אותו.

נכון שהובלת דירה הוא לא אירוע נוח אך אם תקפידו על הנקודות הללו תוכלו לעשות את זה באופן מהיר, זול ולהימנע ממצבים לא נעימים.

השארת תגובה