בצלמו לארדן: "הורה על הקמת צוות חקירה מיוחד"

ארגון בצלמו לשר לביטחון פנים: הורה על הקמת צח"מ למעצר חברי החולייה

גלעד ארדן | ויקפדיה
גלעד ארדן | ויקפדיה
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בעקבות פרשת מקרה התקיפה הלאומני המחריד ובעקבות שסייעני התקיפה טרם נעצרו, שיגר שי גליק מנכ"ל בצלמו לשר לביטחון פנים מכתב חריג ובו דורש הקמת צח"מ באופן מיידי במכתב הוא מציין

"ביממה האחרונה פורסם מקרה תקיפה מחריד על רקע לאומני. הפרטים שפורסמו קשים ומזעזעים על ילדה בת שבע שחייה וחיי משפחתה נהרסו לחלוטין. בהמשך המכתב הוא מוסיף

למרות שהמקרה אירע לפני זמן רב, רק כעת הוא פורסם בעקבות העמדתו לדין של חיית אדם שביצע מעשה נפשע זה. מפרסומי האירוע עולה שלפושע זה היו שותפים רבים ביצוע עבירה חרף זאת אף אחד מהם לא נעצר למרות שעבר זמן רב מאז האירוע."

לסיכום המכתב נכתב: "אודה על הקמת צוות חקירה מיוחד (צח"מ ) עד לתפיסת כל המעורבים בעניין בדחיפות. לא ייתכן שאנשים כאלה יסתובבו חופשי ועל משטרת ישראל וכוחות הביטחון להקצות את כל המשאבים שאנשים האלו ישלמו את מלוא המחיר על המעשה המחריד והנפשע שביצוע וסייעו לו."

שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר בנוסף, כי "קולם של איגוד הסיוע לנפגעי תקיפות ושאר החכיות הפמיניסטיות. לא נשמע או בקושי נשמע. ארגון בצלמו הינו ארגון זכויות אדם אשר נילחם למען כולם מול כלל הארגונים האחרים ששותקים כמו דגים. נמשיך להיאבק למען זכויות אדם של כל אדם ואדם כי גם למתנחלת בת שבע יש זכויות אדם".

השארת תגובה