פתח תקווה 'תתנתק' מרשת הטריפות מחללת השבת

מסתמן: בעקבות פעילותו הנמרצת של יו"ר סיעת ש"ס בפתח תקווה, הרב אוריאל בוסו, רשת הטריפות 'קשת טעמים' המחללת שבת בסניפיה ברחבי הארץ, תיאלץ להדיר את רגליה מהעיר פתח תקווה

אילוסטרציה: קשת טעמים
אילוסטרציה: קשת טעמים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מ"מ וסגן ראש עיריית פתח תקווה מטעם סיעת ש"ס, אוריאל בוסו, פנה בימים האחרונים לחברת נדל"ן שהתכוונה להשכיר נכס במרכז העיר לחברת 'קשת טעמים' הידועה כמי שמוכרת בסניפיה טריפות ושרצים ומפעילה אותם בשבת, ודרש לבטל מיידית את ההתקשרות ביניהם.

בוסו הזהיר את החברה מפני עבירה על הוראות חוק העזר העירוני לפתח תקווה, שהפרתו מהווה עבירה פלילית לכל דבר וענין.

בנוסף, בוסו ציין בפנייתו לבעלי הנכס את דרישתו הנחרצת להימנע מהשכרת נכס שישמש להפרה בוטה ולרמיסה של הסטטוס קוו בעיר, לאחר שבכוונת החברה לפתוח חנות לממכר טריפות בעיצומו של יום השבת במרכז העיר.

בעקבות פנייתו הנחרצת של בוסו, פנו ביממה האחרונה ממשרד עורכי הדין "שי רובינשטיין", המייצגים את בעלי חברת הנדל"ן, לחברת קשת טעמים, והודיעו להם כי הם נדרשים "שלא להפעיל את המושכר תוך פגיעה חמורה בקודשי ישראל, בניגוד לאופייה של העיר פתח תקווה, בניגוד להוראות כל דין ובניגוד להוראות הסכם השכירות".

יו"ר סיעת ש"ס ומ"מ ראש עיריית פתח תקווה, אוריאל בוסו, מסר: "אעמוד בכל כוח על שמירת הסטטוס קוו בעיר, ואפעל בכל דרך למנוע את פריצתה. חברת הטריפות מחללת השבת – 'קשת טעמים', כבר ניסתה בעבר לפתוח סניף בעירנו, אך כפי שאז שינסתי מותניי והחברה עזבה בבושת פנים את העיר, גם הפעם אני יוצא למאבק עיקש וחסר פשרות נגדם, ומכריז ש"לא יקום ולא יהיה", ובסיעתא דשמיא נמנע מהם את פתיחתו של הסניף בעיר פתח תקווה".

2 תגובות
  1. לא יעזר לכם חרדים חשוכים…..פ.ת. שייכת לחילונים ברובה ולא תכפו עלינו כלום !

  2. לחילוני הגאה ! פירוש חילוני :זר ,לא ישראל …כנראה שכך אתה !

השארת תגובה