טוגדר: גיוס של 33 מיליון ש"ח

טוגדר השלימה גיוס מיידי של כ-15 מיליון שקל מהכשרה ביטוח ומהציבור וגיוס עתידי באופציות של כ-18 מיליון שקל

יוחנן דנינו יו"ר טוגדר
יוחנן דנינו יו"ר טוגדר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחרונה דיווחה החברה על רכישת קנאבליס, יצרנית שמני קנאביס רפואי ומוצרים נוספים ורכישת גנטיקת קנאביס רפואי מושבחת, על פי התוויות היק״ר, המיועדת לשתילה במתקן בישראל

טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור קנאביס רפואי, מדווחת על השלמת גיוס מיידי מהכשרה ביטוח ומהציבור בהיקף של כ-14.7 מיליון שקל וגיוס עתידי באופציות בהיקף של כ-17.9 מיליון שקל. לאחרונה דיווחה החברה על רכישת קנאבליס, יצרנית שמני קנאביס רפואי ומוצרים נוספים ורכישת גנטיקת קנאביס רפואי מושבחת, על פי התוויות היק״ר, המיועדת לשתילה במתקן בישראל.

"אנחנו ערב קציר ראשון במתקן באוגנדה וכן שתילה של צמחי קנאביס רפואי במתקן בישראל וממשיכים בפיתוח עסקי בגרמניה ופורטוגל. השלמת הגיוס תשמש אותנו למימוש התוכניות העיסקיות שלנו בישראל ובחו"ל", אמר ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה.

טוגדר פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שסיימה בימים אלה הקמת תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר, וכן ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה.

לטוגדר פארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.

השארת תגובה